Claas axos hakkında

Meraba arkadaslar claasın bu serisi nasildir. Ne gibi özellikleri var . Yakit ve cekia olarak diğerlerine göre nasıl. Simdiden teşekkürler.
özellikler.JPGclaas-traktor-axos-teknik-ozellikleri_5645f45c24633.jpg

Saol abi ama bunlar bendede var. Sayfada kullanici varsa ben ondan daha cok performans yakit konusunda bilgi alacaktım. Bide power shuttle nin kademe ayari varmiydi bunlar onemli suan benim icin. Yinede saol abi
[MENTION=26155]YUSUFTUYLUOGLU[/MENTION] [MENTION=6]alipasalierkan[/MENTION] [MENTION=80]YUSUFYAVRUM[/MENTION] abilerimizde var class onlar yardımcı olur konuyu gördüklerinde

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68
Kullanıcıları yakıt ve çekişi den gayet memnun. Konforlu bir makina. Ağırlık dağılımı dengeli. Hidrolik kapasitesi yüksek. Kullanıcıyı tatmin eden kompakt bir traktör. Power shuttle da kademe ayarı yok. Ama pek kalibrasyon dan kaçan bir traktör değil.

• Beğen
Gayet guzel saglam kullanisli konforlu makina ama sfiri malesef gelmiyo artik temz ikinci el mi bulursun yok bayiinin elinde kalmismi bulursun hic kacirma parca sıkıntisi falan yok mf 5400 ile bire bir ayni sadece şanzuman farki var ustundeki germany Gima şanzuman 20*20

• Beğen
Claas axos serisi kendi segmenti içerisinde "248 cm."gibi en uzun aks ölçüsüyle dengeli bir yapıya sahip. Söz konusu serinin en ideal olanı 393 niwtonmetre tork ve 92 beygirlik gücüyle axos-330 serisidir

Parça sıkıntısı olmasaydı claas traktor ülkemizde daha farklı bir konumda yer alabilirdi.

Bir traktör markasının bir ülkede satış rakamlarını yükseltmesi için öncelikle servis ağını güçlendirmesi gerekir. Yedekte parça bulundurmalı ve bu parçaların satışında da esnek olmalı. John deere gibi geri görüş tekli aynaya 600 lira dememeli...

• Beğen