Glosa buğday ı eken arkadaşlar fotoğraf ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Cevap: Glosa buğday ı eken arkadaşlar fotoğraf ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sev

Bir parça denemelik ektik fotoğrafı elimde yok çok gösterişli duruyordu fakat başağa geçince o gösteriş gitti hasat edince hatırlatın ort.verimi yazayım 550/600 arası bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci58
Cevap: Glosa buğday ı eken arkadaşlar fotoğraf ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sev

IMG_2037.JPGIMG_2036.JPG
Glosa

hayırlı bol bereketli hasatlar herkese
çiftçiliğe 59 yaşında bu yıl naşladım . hiç bilgi birikimim yok.
200 dekar glosa ektim. ekimden hasata kadar tüm gelişimi için belli aralıklarda resimler çektim. hasat sonu geniş olarak paylaşmak istiyorum. saygılarımla

bizim komşu geçen hafta biçti 800kg min üstünde ama toğumluk yapacaği için satmadı degerlerini bilmiyorum başka bir komşunun tarlasını gördüm 60 dönüm yer 50 ton yapar

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci58

Bizdede denemelik Glosa var. Bir kaç parçayıda yeşile biçmek için ekmiştik sap verimi çok iyi.

• Beğen
Tepkiler: Illagall