T7070 camurluk ustu damper kontrolu

Verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim. Aynı t7070 ben de de var. Ben de bu düğmeyi servise sordum bulamadı. Kodunu verebilir misiniz? Ve sadece düğme mi 350₺ ? Düğmeden başka bir işlem de yaptınız mı?

Kodunu yazmistim ofisimde gidince paylasayim ustadim , serviste bulunmamasi cok normal zira traktorun uzerinde boyle bir parca olmadigi icin bulunmasi bir hayli zor oluyor .

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
Aynen soketi mevcut , hatta newholland , neden bundan kacmis anlamadim . Tesekkur ederim .

Erkunt' larda da bir tarafta hidrolik indirme-kaldırma ve pto düğmeleri için soket var. Ama takılı değil. Ben sonradan alıp takmıştım. Firmalar biraz çalma demeyelim de eksiltme yapıyorlar. Büyük ihtimal distribütör de NH' ye koydurtmamıştır. Ucuz olsun diye. O kadar çok opsiyon var ki firmalarda. Bu da mı opsiyon mu diyor insan duyunca. Bazı şeyler artık standart gibi takılıyor. Ama aslında çok şey var opsiyon. Firma distribütör nasıl isterse öyle üretip yollayabiliyor.

Benim yaptığım e-lift için uzaktan kumanda taktım düğmede - olduğu için sigorta atıyor modüle elektronik müdahale gerekiyor. Motora giden kabloları söküp bağladım kumanda çok güzel komuta ediyor. Sonraya bıraktım o işi

Resimler ve ekler

• IMG_20200311_230541.jpg
    IMG_20200311_230541.jpg
    3.3 MB · Görüntüleme: 124
Büyük geçmiş olsun, umarım çok önemli bir saglik sorunu olmamıştır, arkadaşın sağlık durumu iyidir.
Bizim de gereken tedbirleri almamız için kazanin nedeni ve detayları hakkında bilgi verir misiniz?
Sağolasınız. Karın bölgesinden alt tarafı sıkışmış, aldığımız haberlere göre ezikler dışında kırık yok dendi, olay daha yeni, hastaneye gideli üç saat falan oldu. Kazanın nedenini şimdilik tam olarak bilemiyorum ama herhangi bir ayar için kova ile çamurluk arasına girildiği belli. Sıkıştığı yer orası, muhtemelen çeki kolunun da üzerine çıkmıştır, ezilen yeri karın bölgesinin alt kısmı dediler. Başkaları görüp kurtarmışlar. Allah korumuş, karın bölgesinden yukarıları sıkışacak olsaydı, hayatta kalma şansı olmazdı.

Geçmiş olsun Allah şifa versin bu konular çok önemli güvenlik mi kolaylık mı konuları üreticiler tarafından iyi düşünülüp tasarlanmalı ve uygun yerlere konulmalı tekrar geçmiş olsun

Geçmiş olsun Allah şifa versin bu konular çok önemli güvenlik mi kolaylık mı konuları üreticiler tarafından iyi düşünülüp tasarlanmalı ve uygun yerlere konulmalı tekrar geçmiş olsun
Sağolasınız.Bu arkadaş düğmeleri sonradan kendisi taktırmış. Önceden görmüş olsam uyarırdım. Yukarılarda bir yerlerde bazı arkadaşlar bu konuyla ilgili kazaları ve uyarıları yapmışlardı zaten. Çamurluğun arka kısmında ve korunaksız olan bir model bunlar herhalde...