Romörk seçimi

Arkadaşlar romörk almayı düşünüyorum ama tandem mi yoksa normal mi alsam kararsız kaldım
6 tonluk tınazın tandem çift dingil i var int ten baktım güZel geldi siz arakadaşlar kullananlar normal olan ve tandem tır tipi olanların artıları ve eksileri nelerdir yardımcı olurmusunuz

c9ae8948b95d292c3892e1f0e6f3de79.jpg
topal ahmet in 6 tonlugu var bizde gayet güzel römork tavsiye ederim

Tandem römorkla geri geri gitmesi rahat oluyor.Çift dingil motora fazla yük vermiyor.Sarhoş dingil olursa dönüşler daha rahat olur.
Balye için kasa genişliği 2 metre, ilaveli yükseklik 1 metre olursa 2 sıra balye rahat sığıyor, üzerinede sıra dizmesi rahat oluyor.2*4*1 metre ölçülerinde 8 m^3 römork, buğdayın hektolitresi 800 gr/l olduğundan yaklaşık 6400 kg buğday alır.Kullanışlı olur.
2015-02-27 17.02.29.jpg

Tandem almaya karar verdim 6tonluk 4teker şarhos olayını bilmiyorum biraDaha açarsanız sevinirim
Tarımda yeniyim o yuzden tandem daha kullanıslı ve pratik olur benim için geri geri sürmekte falan
0 almayı düşünüyordum biraz peşinat gerisi vadeli ikinci elde olabilir
Yer kütahya altıntaş
Traktör jx65c de sıkıntı olmaz herhalde

Tandem almaya karar verdim 6tonluk 4teker şarhos olayını bilmiyorum biraDaha açarsanız sevinirim
Tarımda yeniyim o yuzden tandem daha kullanıslı ve pratik olur benim için geri geri sürmekte falan
0 almayı düşünüyordum biraz peşinat gerisi vadeli ikinci elde olabilir
Yer kütahya altıntaş
Traktör jx65c de sıkıntı olmaz herhalde
[video=youtube;2SsW9cNZpwk]https://www.youtube.com/watch?v=2SsW9cNZpwk[/video]

Videodaki gibi dingiller dönüyor, biraz profesyonel yani, ama pahalı olduğu için kullanan pek yok.
6 tonluk 8 m^3 römork size yeterli gelir, sanırım.

[video=youtube;2SsW9cNZpwk]https://www.youtube.com/watch?v=2SsW9cNZpwk[/video]

Videodaki gibi dingiller dönüyor, biraz profesyonel yani, ama pahalı olduğu için kullanan pek yok.
6 tonluk 8 m^3 römork size yeterli gelir, sanırım.
Evet güzel opsiyon internetten arastırdım 3.500 ila 4bin lira fark atıyor galiba zaten suan romörk 17 bin civarında bu malzemeyide taktırsam 20 bini geçicek suan için gerek gibi 😁

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca