İthal dana 6000 tl

Tarım kredi den 10 besi danası almak istitorum.Fakat 8 aylık ortalama 300 kilo canlı ağırlığı olan dana 6000 tl dediler.Limuzin,angus,simental hangisi gelirse şansına dediler.Benim sorum bu hayvan 6000 tl ne kazandırırki.Almak mantıklımı? 7 aylık gebe dişi olursa 11.000 lira dediler.Çok değilmi bu rakamlar

Canlı 300 kilo simentale pazarda 7500 den aşağı isteyen yok. Şarole, limuzin gibi hayvanlara iyi bakarsan günlük 2.500 gr kadar alıyor. Her durumda yerli maldan iyi. Bende almayı düşünüyorum hangi şehirdensin? Tarım kredi teslimata gün verebiliyor mu? Bana 6 aydan önce zor dediler.

Tarım kredi den 10 besi danası almak istitorum.Fakat 8 aylık ortalama 300 kilo canlı ağırlığı olan dana 6000 tl dediler.Limuzin,angus,simental hangisi gelirse şansına dediler.Benim sorum bu hayvan 6000 tl ne kazandırırki.Almak mantıklımı? 7 aylık gebe dişi olursa 11.000 lira dediler.Çok değilmi bu rakamlar
Hocam bi gün bulunduğun bölgedeki hayvan pazarına git hayvanlara fiyatlara bak yazdığınla nası çelişkiye düştüğünü göreceksin

Canlı 300 kilo simentale pazarda 7500 den aşağı isteyen yok. Şarole, limuzin gibi hayvanlara iyi bakarsan günlük 2.500 gr kadar alıyor. Her durumda yerli maldan iyi. Bende almayı düşünüyorum hangi şehirdensin? Tarım kredi teslimata gün verebiliyor mu? Bana 6 aydan önce zor dediler.
Düzcedeyim duraklar tarım krediyle görüştüm.Süreç başladıktan 3 ay sonra hayvanları teslim ederiz dediler

Sen Ankara genel merkezle görüş teslim tarihi için. Et balık ayda 1000-1200 mal veriyor, şimdi sırada 5000 mal teslimi bekliyor dedi. Bende yazılacam 30 kadar. Facebook'a tareks (tarım kredi hayvancılık) hayvancılığa bak gelen malı gör. 6000 alınır para kazandırır. Çekinme bence.

10 tane satabiliyorlar mı peki bn 50 den assa veremiyorlar diye biliyorum