Ilaç makinesi satılık

6bb22fedd91c3b9485fee46cad613588.jpg
2016 model satılık üntar 1000lt amazon ilaç makinesi 200 dekar ilaç attı ihtiyaç fazlası olması nedeniyle satılıktır fiyatı 9000 tl

Gece ile alakasi yok ailende haddin olmayan islere burnunu sokma yeter dalga geciyorsun bizimle resmen ya admin e bildiricem seni coluk cocuk klavyeden pazarlik yapiyor bak okuluna sen baban halleder kardesim her yere de ukala ukala yazma hadi eyvallah kandilin mubarek olsun

Gece ile alakasi yok ailende haddin olmayan islere burnunu sokma yeter dalga geciyorsun bizimle resmen ya admin e bildiricem seni coluk cocuk klavyeden pazarlik yapiyor bak okuluna sen baban halleder kardesim her yere de ukala ukala yazma hadi eyvallah kandilin mubarek olsun
Ailemde haddim olmayan işim olup olmadığını sen bilemessin ve yorum yapamazsın kimseyle dalga geçmiyorum boş muhabbetçide değilim yakın bi abime ilaç makinası bakıyoruz bunun için bu göndenderiye yorum yazdım. Makinanın sahibi ile özelden de mesajlaştım telefon numarası da aldım lütfen benim gönderilerime yorum yazma bende senin gönderilerine yorum yazmayacağım.

Bak isine benden uzak allaha yakin ol kardesim lakait olmasaydin muhatabin ile ilk bu olumsuz davranisimi gormezdin bilader ne ya ne ara bu kelime cocuklarin diline dolandi
Bilader ya da birader. Ne demek? türkçesiyle "erkek kardeş, abi" anlamına gelen kelime. Bu saygısızca kullanılan bi kelime mi? Herkes birbirine abi kardeş diyor birader de aynı anlama geliyor. Bana çocuk diyorsun senin yaşın kaç.bu forumda senin yaşından küçük gönderileri ve yorumları ile senden daha oturaklı usturuplu en az 3kişi tanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Bilader ya da birader. Ne demek? türkçesiyle "erkek kardeş, abi" anlamına gelen kelime. Bu saygısızca kullanılan bi kelime mi? Herkes birbirine abi kardeş diyor birader de aynı anlama geliyor. Bana çocuk diyorsun senin yaşın kaç.bu forumda senin yaşından küçük gönderileri ve yorumları ile senden daha oturaklı usturuplu en az 3kişi tanıyorum.
Bak isine abi ve aga vs demek varken niye bilader hem almayacagin sey icin soru soruyorsun burasi stant degil bakici isen fuar a

• Beğen
Tepkiler: tunayd