Balya yükleme

Makinanın bağlantılarını tam göremedim römorka montelenmiyordur herhalde öyleyse sadece bi kol tutuyor pek sağlam gelmedi bana ayrıca traktörü çok geniş hale getiriyor ve manevrasını kısıtlıyor. Traktörün arkasına takılan makinalar kadar kullanışlı gelmedi bana
Bu asansör tip cekili makinayi 3 sezondur kullaniyoruz digerine göre avantajlari var her yöne dönerek balyayi toplayabiliyor, hareketi tekerden aliyor, yalniz videodaki gibi tek kisi römorkun üzerinde dizmeye yetistiremiyor ideal iki kisi olmali yoksa tek kisi ile cok agir gitmek zorunda kaliyor traktör,egimli arazilerde fazla egimli olmamak sarti ile iki tekerli römorklada calisiyor, römorkun istedigin yerine monte edebiliyorsun , Ben tavsiye ederim fena makine degil, aslinda bu tarz makineler de demode oldu cünki tekrar balyayi yerine elle indiriyorsun, bu sene Balya toplama makinesi sordum Izmir Ziraate 126 balya stacker 88 bin tl fiyat söylediler su an icin cok pahali
senede toplam ot , sap 5- 6 bin balya atiyoruz onun icin degmez , ona o parayi verene kadar isciligi azaltmak icin büyük balya makinesi alirim

• Beğen
Tepkiler: sahincaparoglu