Bu da benim 80 66 DT

Ynt: Bu da benim 80 66 DT

2000 model.Dostum ince lastik heryerde işe yarıyo.Pek bi güç kaybı yok.Şimdiye kadar hiç sıkıntı çekmedim...Ara geçergen,ilaç atarken vs. çok kolaylık oluyo.Ara geçerken lastikleri içeriye alıyorum tam karıkların ortasına geliyo...Rahat oluyo yani...

cocaxy bu konuda katılıyorum mısır ve ayçiçeği arası geçerken rahat oluyo ama traktöru çeki yonunde ne kadar etkiliyo tam olarak bi bilgim yok . . .

Mancax pek bi güç kaybı olmuyor.Bizim buralarda gerek yok biliyorsun...Balon lastiğe ihtiyaç duymuyorum daha...Böyle heryerde avantajlı bana göre...Balon olsa tabi çeki biraz daha iyi olur.İnca lastikle asıldığımda kazıyo...Balon daha sert asılır tahminimce.Motorun arkası oturmaz balonda yani...Ben asıldığımda arka taraf direk kazıyo.Ama yinede çeki normal.Çok kişi balon lastik önerdi bana ama son zamanlar bakıyorum da o önerenlerden birkaç tanesi de ince lastik almış...2 kere masraf yani.Buna gerek yok...Alırken balon lastik alsaydım yine ince lastiğe para verecektim.Mantıksız yani...

silivrilimeriç youtube ta mı izlemiştin videoları...Aynı nick le bikaç tane video vermiştim pullukta falan...Yeni fotoğraflar ekleyecem en yakın zamanda...

Bu fotoğraflarda arka lastikler dışarı bağlı dikkat ettiyseniz.Şuan içerde lastikler.Tek tehlikesi çabuk devrilebilir...Bende bitane de MF185 var.Ön yükleyicili...Gübre işinde falan kullanıyorum.MF bölümüne ekleyecem onun fotoğraflarını da...

MF 185 i arazide pek kullanmadığım için kepçe yaptık ona...Kendimiz taktık kepçeyi takarken boyarken falan fotoları var koyacam hepsini...Herşeyi kendimiz hazırladık yani...