Tümosan

Arkadaslar bendede tumosan 8175 var. Traktoru ilk aldigimda cok hantaldi ilk kalkislarda bogulma oluyordu. ayni olay bi arkadsinda basina gelmis onun tavsiyesi uzerine adanada uzman pompa var pompayi oraya goturup ayarlattim. Isi gucu rastgelsin traktorun cekis iki katladi yemin ederim yakit yüzde 25 düştü. Ustanin dediği biz farkli ayar yapiyoruz normal standart deyil dedi. Servisin ayarladigi cok az fark ediyor ama bunun yaptigi ayarda inanilmaz fark var.

Arkadaslar bendede tumosan 8175 var. Traktoru ilk aldigimda cok hantaldi ilk kalkislarda bogulma oluyordu. ayni olay bi arkadsinda basina gelmis onun tavsiyesi uzerine adanada uzman pompa var pompayi oraya goturup ayarlattim. Isi gucu rastgelsin traktorun cekis iki katladi yemin ederim yakit yüzde 25 düştü. Ustanin dediği biz farkli ayar yapiyoruz normal standart deyil dedi. Servisin ayarladigi cok az fark ediyor ama bunun yaptigi ayarda inanilmaz fark var.
Garanti durumunu etkiliyor mu pompa değişiyor mu?

Pompayi değiştiriyor mu garanti durumunu etkiliyor mu?
Kardeşim ben kayseriliyim sanmaki birilerinin reklamini yapiyor. Ben yaptirdim çok çok memnunum. Yaptirdiktan sonra traktorde rahat 15 20 beygir artisi oldu. Yakit % 25-30 düştü. Önce dekara 2 2.2 yakit vardi simdi 1.6 1.7 çekiş cok güzel artti yakit düştü. Bu kadar aciklamayida tumosanci olduğun için yaptim :) çünkü bana önerende tumosanciydi :)))

Bizim burda bi usta tümosanlara subap ayarı yapıyor hem yakı düşüyor hem çekiş artıyor
Valla kardeşim bu adam sadece pompayi ayarladi felaket çekiş arti babam inanamadi. Adam bize boş remorkla ciktigin rampayi dolu cikacaksin dedi inanmamistik gerçektende öyle oldu. Benim traktorun cekisini gören hayret ediyor buna ne yaptinizda böyle diyorlar pompa ayari diyorum inanmiyorlar :) :) :)

Buda benim tumo

Resimler ve ekler

• 20170311_144959.jpeg
    20170311_144959.jpeg
    76.8 KB · Görüntüleme: 63