Bu analiz değerlerine göre TMO ne fiyat yazar

bu bugdayin 1150-1200 arasi etmesi lazim ama nerde satarsan paylasirmisin kaca vereceksin meraktayim...

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
yazik yurt disindaki bugdaylarin proteini kacmis 18 mi 20 mi bizimle dalga geciyorlar ya ne kalitesi arkadas adamlarda mazot ucuz gubre ucuz maliyetleri az verimleri fazla kalite falan hikaye fiyat kirmak icin hepsi yazikki ne yazik gecmis olsun.ben bugun proteini 11.3 gelen bugdayi 980 tlye verdim.nedenmi sozlesmeli bugadaydi yani sertifikali bugday olacak seneye sertifikali bugday alirken proteine bakan varmi yok temiz olsun yeter.onuda ciftci kardeslerimize 1500-1600 ALLAH NE verdiyse dayayacaklar gecmis olsun.
Edirne tmo 14.4 protein esperia net fiyat 938lira/ton
15.1 protein esperia net fiyat 942lira/ton
Saygılar trakkulüp ailesi

yazik yurt disindaki bugdaylarin proteini kacmis 18 mi 20 mi bizimle dalga geciyorlar ya ne kalitesi arkadas adamlarda mazot ucuz gubre ucuz maliyetleri az verimleri fazla kalite falan hikaye fiyat kirmak icin hepsi yazikki ne yazik gecmis olsun.ben bugun proteini 11.3 gelen bugdayi 980 tlye verdim.nedenmi sozlesmeli bugadaydi yani sertifikali bugday olacak seneye sertifikali bugday alirken proteine bakan varmi yok temiz olsun yeter.onuda ciftci kardeslerimize 1500-1600 ALLAH NE verdiyse dayayacaklar gecmis olsun.

Sertifikalı nasıl oluyor bende ekeyim seneye

Doğru olabilir Eskişehir borsasında 823 verinen buğdayı tmo 893 verdik proteinde 12 idi daha değeri buğdaylar 875 den gitmişti tohum yetmediği için 5 ton seltifakalı almıştık fiyat farkı buradan geliyormuş demek
adb17d3cf9dc90047d5b62a78ed3773c.jpg
buda seltifakalı tohumluk yarısı kate yarısı Ahmet aga

Kızıltan cinsi buğdayın da protein 12.8 geliyor fakat embriyo diye bir şey var buğday tanelerinin bazılarında tanenin uç kısmında kararma var buna kaç tl yazar TMO acaba bilgisi olan varmı

Sadece proteine göre fiyat belirlenmiyor arkadaşlar.Bir çok kriter artı yada eksi primle fiyata etki ediyor.Örneğin rutubet,hektolitre,süne vb.
Protein yüksek olup diğerlerinden eksi almışsanız fiyat düşer.

Yoğunluktan yazamıyorum yeni yeni fırsat buldum.%8 ve üzeri embriyo kararması ofiste alımdışı bilginiz olsun.Mal göndermeden önce borsada analiz ettiriniz.

Tohumluk ureten bi firmayla anlasacaksiniz ekeceksiniz baharinda tarla kontrolu yapiyorlar tarlada cavdar arpa veya baska tohum varsa onlari temizlettiriyorlar.Hasattada borsaya cikariyorsun bugdayi 930 mu verdiler ustune 50 lira koyup 980 e aliyorlar

İstediğimiz ilacı gübreyi bizmi atıyoruz prosedür nedir

Edirne Lisanslı depoya bugün buğdayımın satışını yaptım 13.7 protein esperia 955 e gitti. Lisanslı depo olduğu için stopaj ve diğer kesintiler olmuyor. Kırık oranı fazla olduğu için fiyatta azcık kırdılar yoksa 970-990 arasına gideceği belliydi.
Allah bu lisanslı depoculuğu başlatandan razı olsun. Hayırlı hasatlar.

merhaba arkadaşlar bu buğdayıma tüccar 820 tl fiyat verdi 1 ay sonra ödemeyi yapacak çok düşük geldi bana toprak mahsüllerine götürsem daha iyi fiyat verirmi acaba ofise uzağım biraz

Resimler ve ekler

• 1501563435725-2021862651.jpg
    1501563435725-2021862651.jpg
    4.1 MB · Görüntüleme: 36