Yardimci olur musunuz disk tiller

ben bugun campara aldim 28 li ancak 32 ile takas yapmak isteyen amca birak takasi al parayi ver mali dedi hayirlisi oldu 3 5 bizde kazandik teseduf uzeri ziraat bankasi satis danismanim sevdigimiz bir abimiz ugradi mekanimiza birak ugrasma al bi 20 li tabiri potinger disk tiller al dedi babasi oyle yapmis onada tumo8095 almistik 5 ay once rahat et cok guzel calisiyor dedi . simdi madem niyet ciddi bi o eksik ekipman garajinda tam olsun hangi marka kacli veya lastik yada yay secenegi ayrintili bir bilgilendirir misiniz bu arada mf agirliklarim da gitti amcaya soz verdim 3 one 3 arkaya monte etcem ama ticatet oldu iyi oldu bir binlik kâr ettik sanirim

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Disk tiller da 1250 ila 1700 kg arası 3 metre olanların ağırlıkları değişmekte. Sizin traktörünüze uygun seçmenizde fayda var. Rahat çalışmak için ağırlık önemli. Lastik takozlu ve yaylı olayına gelirsek. Lastik takozlular biraz daha hafiftir. Yaylı olanlar Matris tipi dediğimiz daha ağırdır. İlk işlemede daha iyi toprak çıkartır. Ama dediğim gibi biraz ağırdır. Her traktör rahat çalışamaz. Lastik takozlular ise ikinci işlemede tohum yatağı hazırlamada daha güzel işçilik yapmaktadır. Toprağı daha iyi kıyarak, güzel bir tohum yatağı hazırlarlar.

• Beğen
Tepkiler: keskın 39
Disk tiller da 1250 ila 1700 kg arası 3 metre olanların ağırlıkları değişmekte. Sizin traktörünüze uygun seçmenizde fayda var. Rahat çalışmak için ağırlık önemli. Lastik takozlu ve yaylı olayına gelirsek. Lastik takozlular biraz daha hafiftir. Yaylı olanlar Matris tipi dediğimiz daha ağırdır. İlk işlemede daha iyi toprak çıkartır. Ama dediğim gibi biraz ağırdır. Her traktör rahat çalışamaz. Lastik takozlular ise ikinci işlemede tohum yatağı hazırlamada daha güzel işçilik yapmaktadır. Toprağı daha iyi kıyarak, güzel bir tohum yatağı hazırlarlar.
erkan teseklur ederim degerli bilgilerin icin lastik takozluda karar kildim ancak hangi marka ve kacli almaliyim edirnede azim inkini 20 li lastik takoz 13 dediler

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.