2017 mısır hasadı (danelik) #Osmaniye

bereketli olsun..fiyatlar geçen yıla göre 80-100 lira gibi üzerine koymuş. bizimkiler daha sütte..inşallah bizde bu fiyatlara satarız.her sene düşüş oluyor
Sağolun evet fiyatlar bu yıl güzel 680 e falan girmişti geçen yıl bu yıl 750 den 730 a indi

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mahmut hangi markayı ektin..adana kadirli de LG 30692 den 2050-2100 kg. verim alınmış.firmadan öyle mesajlar geliyor.doğrumudur.
Abi ekim zamanı yoktum mısırlar karışık ekilmiş tohum yetmemiş bizim. Bu yıl hastalık vardı en çok alan 1500 diye duydum 1000 kg bile alan var 1 dönümden. 2 ton kim nasıl almış merak ettim bende

merhaba bereketli olsun rutubeti kaç kaça satılıyor orada 15-20 gune kadar bizdede bicim başlar.

Bereketli olsun Konya ovasinda şu ana kadar hastalik görmedim Hangi hastalıktan muzdaripsiNiz,Son sulari veriyoruz şuanda inş fiyat bu yil güzel olur tmo hala fiyat açıklamadi tüccarın eline kalmamak ümidiyle bereketli sezon olsun inş.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı

merhaba bereketli olsun rutubeti kaç kaça satılıyor orada 15-20 gune kadar bizdede bicim başlar.
Sağolun teşekkürler. 15 rutubete kadar kesinti olmuyor fiyat 730 tl den verdik. 15 rutubetten sonra her derecede 10 lira oynuyor ton başında mesela 17 gelirse rutubet 710 tl den mısırı alırlar

Bereketli olsun Konya ovasinda şu ana kadar hastalik görmedim Hangi hastalıktan muzdaripsiNiz,Son sulari veriyoruz şuanda inş fiyat bu yil güzel olur tmo hala fiyat açıklamadi tüccarın eline kalmamak ümidiyle bereketli sezon olsun inş.
Sağolun teşekkürler. Bu yıl hava biraz serin gitti mısır yeterli nemi bulamadı fazla büyümedi. Pas hastalığı ve kırmızı örümcek gibi hastalıklar vardı çoğu mısırlarda