Zetor Proxima plus 100 110.000 TL ....

Td ile bu makine kıyaslanmaz isterse altın kaplama olsun marka algısı gene yeter önce erkunt kadar bile ilerlemesi lazım ki alalım sonuçta 100bin lira para riske atcek kadar param yok

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Zetora açılan başlıklardaki gördüğün en akıllı ve mantıklı yorum. Teşekkür ederim. 100.000 TL sokağa atılamaz zor kazanılıyor.

• Beğen
Tepkiler: turan64
inadına zetor:) :)

Resimler ve ekler

• 256.JPG
    256.JPG
    2.7 MB · Görüntüleme: 173
  • IMG_8413.JPG
    IMG_8413.JPG
    2.3 MB · Görüntüleme: 158
  • Beğen
Tepkiler: İzzet toker
Alıp binenlere helal olsun, hayırlı uğurlu olsun.
Bu işler biraz da keyif işi.İnsanlar keyifleri için nelere para harcıyorlar.Bırakalım çiftçilerimizde paralarının keyfini çıkarsınlar.Herşey para,yatırım,rant değil.
Onbeş gün önce Bergama'yı gezdim (Müze,Pergamon vs)Muhteşem bir ova.Kocaman modern bir kent.Ekonomisi tarıma dayalı yılda 2-3 ürün alınan bu modern kentte gördüğüm Ford 3000, Fiat 415 ler beni hayal kırıklığına uğrattı.Yılda bir ,fiğ veya buğday+silajlık mısır olursa 2 ürün alınan bizim ovada bu traktörleri ilaç için arasanız bulamazsınız.Çocukken köyde 2000 lik Ford vardı.Demek istediğim insanlar tercihleri,zevkleri ve ihtiyaçlarına göre seçim yapıyorlar.
Naylon çamurluklu,para düşmanı otomobiller 100 bin civarı.100 HP'lik Zetor iyi çalışırsa kendini birkaç senede amorti eder.Çünkü bir iş ve üretim aracı.Birkaç yıldan sonra değer kaybetse ne olur kaybetmese ne olur?
Osman kardeşim ne diyordu :''Adam maserati almış (400-500 bin liradır) ama benim Zetor'a imreniyor''.
İşte budur.İster bizim köydeki 500 bin liralık MF 7600 serisi motorun sahibi ol, ister benim gibi 40 yıllık motoru kullan,ister Zetor'un olsun.Mutluysan mesele yok.

• Beğen
Tepkiler: stulu ve agusta80
Göktürk abi masarati neki zetorun yanında:)

Şaka bi yana 2. El temiz zetorlar fayda/masraf olarak cok cok iyi..

Sıfır alıp hemen satmaya kalkarsan zarar eder..

Ahmet agco mf yi bırak fendt dahil cekiste zetorla gidecek motor daha üretilmedi..:)

Abi fanatiklik aşka dönüşmüş sende :) Yenge bu konuları okusa zetoru benden çok seviyosun diye kavga eder :)

benimki ediyor valla ,,,bir misafir gelse hemen dalga geçiyorlar osman yine traktörünü gösterecek diye..:eek:

babam daha çok edeiyor ikinci zetoru istediğim için..babama romork büyük oldu 140 almamız lazım diyorum silaj biçecem tek motorla olmaz diyorum ..sonra küfür kıyamet..arkadaşlar yanıma bir desdekci lazım yaa tek kaldım burada umut özkan yakın olsa varya değme keyfime;);)

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77

benimki ediyor valla ,,,bir misafir gelse hemen dalga geçiyorlar osman yine traktörünü gösterecek diye..:eek:

babam daha çok edeiyor ikinci zetoru istediğim için..babama romork büyük oldu 140 almamız lazım diyorum silaj biçecem tek motorla olmaz diyorum ..sonra küfür kıyamet..arkadaşlar yanıma bir desdekci lazım yaa tek kaldım burada umut özkan yakın olsa varya değme keyfime;);)
Osman abi çok yaşa güldürdün :) Ya sen Bayburta yada Umut abi İstanbula taşinsın.Artık aranızda anlaşın :)

Bu gibi tepkileri skoda aracımı aldığımda yaşamıştım para verilir mi volkswagenin yan sanayisi falan filan diye. Ama ne oldu servis satış yaygınlaştı her yer skoda oldu. Zetor Türkiye pazarına önem verip yaygınlaşsa kafamızdaki tüm soru işaretleri ortadan kalkar. Kubota zetordan daha hızlı yayılıyor sanki.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.