Ford Taunus almayı düşünüyorum.

Öncelikle merhaba. Soracağım konu tarımla ilgili değil ama sizlere bir şey danışmak istiyorum.
Ben üniversiteyi yeni bitirdim askere gidene kadar da orda burda çalışmayayım kendi işimi yapayım diyorum. Sonra da hayvancılık yapacağım zaten. Askere gidene kadar komşu köyün kahvesini o köyden tanıdığım bir abiyle iki ortak olarak işletmeyi düşünüyoruz. Ben de gelip gitmek için ucuz yollu bir araç bakıyorum. R 12 düşünmüştüm, ama sonra Ford taunus'lar gözüme çarptı. 86-91 modeller falan. 4500-5000 civarı çoğu. Aranızda kullanan illaki vardır. Nasıl bir araçtır, vergisi ne kadardır, alırken ne gibi yerlere neler ödemem gerekli yardımcı olursanız sevinirim.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok güzel arabadır tank gibi hissetirir. Uzun yolda 2.0 ları bi nebze az yakar. Ama şehir içi bincekseniz 1.6 da 2.0 ıda çok yakar. Motor olarak bilmiyorum ama fordun motoru çok sıkıntı olacağını sanmıyorum :)
Teşekkürler 😊 genelde bende sizin dediğiniz gibi biliyorum. Ama 5000 filan görünce fiyatlarını aklımda soru işaretleri oldu. Ben genelde 1973- 1976 modellerine bakıyordum balta burunlu olanlara. Ama sanırım 86 90 model aralığında alcam. 5-10 km aralığında ve tarlaya giderken kullanıcam sadece.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.