www.trakkulup.net
Sayfa 3/3 BirinciBirinci 123
39 sonuçtan 31 ile 39 arası gösteriliyor

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Cevap: Landini traktörleri ROAD SHOW ANKARA

http://www.landini.it/landini/serie_...4_T4_e_T3.aspx

Landini italya sitesinde bulunan 4 serisi 5h ozelliklerine sahip nh td-- case jx modelleri gibi 60,65 hp den 105 hp ye kadar genis urun secenegi mevcut ve elektorik aksamli powerfarm gibi mekanik degil. Yanliz bu seri deuzt motorlu ve türkiyeye gelir mi sizce benim şahsi kanaatim eger gelirse nh ve case nin td,jx serisi satışlarinda buyuk düşüş yasanir tabi perkins motor deutz motor tartişması yaşanmazsa ayni bilinen landini tadini verirse sorun cikmaz diye dusunuyorum

landini_ankara teşekkür etti.

Adı geçen
    1 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı 0zer59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.landini.it/landini/serie_...4_T4_e_T3.aspx

Landini italya sitesinde bulunan 4 serisi 5h ozelliklerine sahip nh td-- case jx modelleri gibi 60,65 hp den 105 hp ye kadar genis urun secenegi mevcut ve elektorik aksamli powerfarm gibi mekanik degil. Yanliz bu seri deuzt motorlu ve türkiyeye gelir mi sizce benim şahsi kanaatim eger gelirse nh ve case nin td,jx serisi satışlarinda buyuk düşüş yasanir tabi perkins motor deutz motor tartişması yaşanmazsa ayni bilinen landini tadini verirse sorun cikmaz diye dusunuyorum
    Keşke gelse hocam deutz motorlu landini süper olur kanaatindeyim

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Çorlu fuarinda stanttaki gorevlilere sormustum oyle bir traktorun oldugunu dahi bilmiyolardi

nurettin şahiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    2 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı 0zer59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çorlu fuarinda stanttaki gorevlilere sormustum oyle bir traktorun oldugunu dahi bilmiyolardi
    ben bayıye sormusdum gelıcek demısdı ama bılmıorum

Blog Girişleri
    1
    Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Landini türkiye olarak bizim avantajımız ne biliyormusunuz rakiplerimizi yani pazar anlamında lider olan firmaların hatalarını iyi analiz ediyoruz. commonrail motor tartışılmaz değil mi hem güç artışı hem az yakıtı bunların hepsi avantaj ama kullandıkça çıkan emisyonu engelleme şekli türkiyede sıkıntı yarattı belki kulandığımız mazotun kalitesi belkide sistemin kendisinin yürümemesi traktörden çıkan gazı filtrelemek için kulanılan sistemler doldu bakım maliyeti yüksek kimse bu sistemi yenilemedi ve makinalar nefes alamaz duruma geldi bunun çözümü tabiki var adblue tüm avrupa sistemi hemen adblue çevirdi peki hala neden bize gelen ithal traktörler adblue olmadan geliyor(adblue olanlar da var tabi) yada burda montaj edilerek avrupanın parça stoğu bizim sırtımızdan bitirilmek isteniyor bizde 6120c-6130c-6140c modelleri FPT motor adblue satılıyor. türk parası ile satılıyor ve mekanik şanzımanlı. 36 vites. Perkins motor türkiyedeki reno otomobilleri gibi bakım onarımı ucuz anlayan usta çok parçası her dk bulunabilir muadil parça seçenekleri çok. VE PERKİNSİN ARAGAZ VERDİĞİNİZ ZAMAN SİZE ŞİİR OKUR GİBİ GÜZEL BİR SESİ VAR

tenta90 teşekkür etti.

Adı geçen
    1 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı landini_ankara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Landini türkiye olarak bizim avantajımız ne biliyormusunuz rakiplerimizi yani pazar anlamında lider olan firmaların hatalarını iyi analiz ediyoruz. commonrail motor tartışılmaz değil mi hem güç artışı hem az yakıtı bunların hepsi avantaj ama kullandıkça çıkan emisyonu engelleme şekli türkiyede sıkıntı yarattı belki kulandığımız mazotun kalitesi belkide sistemin kendisinin yürümemesi traktörden çıkan gazı filtrelemek için kulanılan sistemler doldu bakım maliyeti yüksek kimse bu sistemi yenilemedi ve makinalar nefes alamaz duruma geldi bunun çözümü tabiki var adblue tüm avrupa sistemi hemen adblue çevirdi peki hala neden bize gelen ithal traktörler adblue olmadan geliyor(adblue olanlar da var tabi) yada burda montaj edilerek avrupanın parça stoğu bizim sırtımızdan bitirilmek isteniyor bizde 6120c-6130c-6140c modelleri FPT motor adblue satılıyor. türk parası ile satılıyor ve mekanik şanzımanlı. 36 vites. Perkins motor türkiyedeki reno otomobilleri gibi bakım onarımı ucuz anlayan usta çok parçası her dk bulunabilir muadil parça seçenekleri çok. VE PERKİNSİN ARAGAZ VERDİĞİNİZ ZAMAN SİZE ŞİİR OKUR GİBİ GÜZEL BİR SESİ VAR
    Nedense 6c serileri çok hoşuma gidiyor hocam inşallah ilerde çiftliğe gübre çekmek için alırız bir tane hocam sizlede burdan tamışmışlık var

Blog Girişleri
    1
    Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı tenta90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nedense 6c serileri çok hoşuma gidiyor hocam inşallah ilerde çiftliğe gübre çekmek için alırız bir tane hocam sizlede burdan tamışmışlık var
    trakkulup üyeleri burdaki dostlara özel indirimlerimiz tabiki olucak inşallah o gün geldiğinde burdan da paylaşırız

tenta90 teşekkür etti.

Adı geçen
    9 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı 'Ahmet ARSLAN' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi söylediklerinde kesinlikle haklısın bende Zaten powerfarm dan menmun olmasam 5h almazdım 5h dan menmun olmamamın sebebi powerfarm kadar çekişli olmaması Ve servis yedek parçada yaşamış olduğum problem ler daha önce bu şekilde problem yaşamamış olduğum İçin bana garip geldi belkide bu yüzden biraz sert dile getirdim yoksa çok kötü bir makina falan değil yerlilerden kaliteli hatta çoğu ithal den de kaliteli fakat oluşan problem lere zamanında müdahale edilmemesi traktör Ne kadar kaliteli de olsa bir değeri kalmıyor bende bunu sert bir şekilde dile getirmek zorunda kaldım...
    Sizin problemler çözüldü mü? Site ahalisi olarak takipcisiyiz

'Ahmet ARSLAN', altinekinli042 teşekkür etti.

'Ahmet ARSLAN' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    1 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı ufukk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin problemler çözüldü mü? Site ahalisi olarak takipcisiyiz
    Yedek parçalar servise ulaşmış fakat gelip hala takmadı abi...

Sayfa 3/3 BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Arama Motoru Etiketleri

traktör, tarım, çiftçilik, tarım makineleri, tarım aletleri SEO Blog