eskişehirde satlık sulu tarla ararıyorum

eskişehirli arkadaşlar öncelikle şimdiden vereceğiniz bilgiler için sağolun
ben urfada ikame ediyorum eskişehire yerleşmek istiyorum mesleğim çiftçilik olduğu için ilk etapta 100 dekdr sulu tarla almak istiyorum bugday arpa mısır vesaire ekimine uygun tarla olsun hangi ilçelerden almam gerekir

ben urfada ikame ediyorum eskişehire yerleşmek istiyorum mesleğim çiftçilik olduğu için ilk etapta 100 dekdr sulu tarla almak istiyorum bugday arpa mısır vesaire ekimine uygun tarla olsun hangi ilçelerden almam gerekir
Bende eskişehir seyitgaziliyim bizim buralarda hep sulama.satılık buldukmu alıyoruz.fakat bulmak zor oluyo buralardan alman çok zor yedirmezler

kabakçı

• Beğen
Tepkiler: ismailartk

neden özellikle eskişehir?

• Beğen
Tepkiler: ismailartk

Mihaliccik, alpu, beylikova, cifteler buralarda buyuk arzilerin fiyatlari internetteki digerlerine gore dusuk.
Eskisehir`li olan arkadaslar bolgeleri taniyorsa nedeni yazabilirlermi acaba. Su sorunumu var, toprak verimsiz mi ? Dekari 1000-1200 TL olan yerler var o nedenle soruyorum, gercek alici ortaya cikinca daha da duserler herhalde.