◄DJI► ★★Massey Ferguson-Maschio Gaspardo★★Tarla günü Eskişehir 8730,7718,5713sl,4709

Cevap: ◄DJI► ★★Massey Ferguson-Maschio Gaspardo★★Tarla günü Eskişehir 8730,7718,5713s

Mf'ye reklam videosu çıkmış :D eline sağlık Görkem.Bi bizim kocaoğlana çekemedik drone ile ama [MENTION=6]alipasalierkan[/MENTION] söz verdi gelecekler müsait bir zamanda :) .MF 5713SL kullanma şansınız oldu mu Rıdvan ile? Kullandıysanız yorumlar mısınız?

Teşekkür ederim :) yok abi kullanmadık bizden geçmiş herhalde merakta etmiyorum :D ortalık kalabalık değilken inceledim traktörleri motor kısmı olsun arka taraflarını kabinini. mfciler kızacak ama beni tatmin etmedi parasının makinesi değil bana göre,5700sl serisi lastik araları mesafe düşük dingiller arasına bişey demiyorum sonuçta kompakt sınıf diye geçiyor kabini geniş diyorlardı(5400 e göre) hiçte abartıldığı gibi değil aşırı basık tavan bunaltıcı, görüş mesafesi hiç yok diyebilirim . mf duman atmaz derler videodada belli alayı duman atıyor :) neyse daha fazla şeyetmiyeyim mf fanboylarını sinirlendirmeyelim :)