Jx75 b almayı düşünüyorum.goruslerinizi merak ediyorum

Arkadaşlar öncelikle merhaba.tavuk ciftligimiz var ve büyükbaş hayvan bakmayı planlıyoruz..gubre sıyırmak için ve ekip biçmek için bir traktör almayı düşünüyoruz.once kubota mk5000 almayı düşündüm ama ileride küçük gelir belki diye büyük birrsey bakayım dedim ve case jx75bahce modelini gordum.alcak oldugu icin tavuk çiftliğine de rahat girer.kepce taktirmayi düşünüyorum.yani caseyi alsam tarlada bütün işlerimi görebilir miyim.bahce traktörü ile tarla traktörünün ne farkı var boyutlarından başka?mesela case 75b balya bağlar mi?kullananlar varsa yardımlarınızı bekliyorum

1 yıldır jx65b kullanıyoruz bağ ve tarla işi yapıyoruz yonca biçme,çevirme için harika ama balya makinemizde yonca işinde (claas markant 50) 70-56 ya göre performansı kötü kalıyor ,traktör hızlı 240 lardan daha hızlı fakat çok zıplıyor td85 tekçeker ile aynı anda yola çıktık benden daha erken vardı,çizel performansı güzel değil şanzımanı kötü seri 1 de çizel çekmiyor , çabuk patinaja düşüyor, 2. kişiye oturmaya yer yok traktörün kötü yönlerini yazdım almadan önce demo motoru talep etmenizi öneririm

1 yıldır jx65b kullanıyoruz bağ ve tarla işi yapıyoruz yonca biçme,çevirme için harika ama balya makinemizde yonca işinde (claas markant 50) 70-56 ya göre performansı kötü kalıyor ,traktör hızlı 240 lardan daha hızlı fakat çok zıplıyor td85 tekçeker ile aynı anda yola çıktık benden daha erken vardı,çizel performansı güzel değil şanzımanı kötü seri 1 de çizel çekmiyor , çabuk patinaja düşüyor, 2. kişiye oturmaya yer yok traktörün kötü yönlerini yazdım almadan önce demo motoru talep etmenizi öneririm
Kardeşim çok teşekkür ederim.almaya niyetlendim traktörü ama daha fazla konuşmak isterim numaranı atarsan telefonda görüşmek isterim