Çiftcinin 550 Milyon YTL sini Hurda Traktörler Yiyor..

Ynt: Çiftcinin 550 Milyon YTL sini Hurda Traktörler Yiyor..

tabi traktör almak satmak herkesin işi bu gerçek benim görüşüm marka olarak degil.ithal yerli.eski traktörlerin çiftçiye yük olmadığı aksine fayda sagladığı.eski denen bu traktörlerlerden binlerce kişinin kazanç saglamsı.bugün benim 2008 model traktörüm var.sadece servisine götürüyorum.yedek parçasını ondan alıyorum.arızasını sorununu servisin gelmesiyle çözüyorum.şöyle düşündün mü servis gelgit eksra bir ücret.işin ve zaman kaybın ayrı bir konu.ama eski modelde hiç sorun yok tamir eliyin altında parça eliyin altında vs vs.550 milyonun başkalrının cebine girmesinden çiftçinin tamircini parçacının cebine gitmesi binler için daha hayırlı.evet bende eskiye eski gözüyle baktım ama yanlış bir göz müş çünkü ülke ekonomisi ve tarım politikaları bu ülkede hep sorun olmuş.rayına oturmamış.tarımın ne halde olduğu anlatılmaz bunu herkes biliyor. olay konu bu

Ynt: Çiftcinin 550 Milyon YTL sini Hurda Traktörler Yiyor..

alın verin krizin etkilerini silin deli olmak işten değil yahu sanki varda harcamıyoruz eliktiriğe % 21 zam çiftçiye al ananı git yada gözünüzü toprak doyursun