Yamlarla İlgili

merhaba arkadaşlar ben oyunu indirdum baya bişeyı ögrendım aama indirgim yamlar yukluyırum ama cogu cıkmıyır mesele remuk yamsnının indirdım onu machinese mı atacagım
yada fent biçer yamasının indırmdım onudamı machınese atacagım bunları nyapıyorum ama hep aynı hep aynı yardım edersenız sevinırım
slk-*-s

: Yamlarla İlgili

NH_Mehmet link=topic=1183.msg9352#msg9352 date=1202988456' Alıntı:
merhaba arkadaşlar ben oyunu indirdum baya bişeyı ögrendım aama indirgim yamlar yukluyırum ama cogu cıkmıyır mesele remuk yamsnının indirdım onu machinese mı atacagım
yada fent biçer yamasının indırmdım onudamı machınese atacagım bunları nyapıyorum ama hep aynı hep aynı yardım edersenız sevinırım
slk-*-s

Öncelikle burasının 'Genel' bölümü olduğunu belirteyim, burada sorularınızı soramazssınız. Sorular için lütfen 'Sorunlar' bölümüne bakınız. Dünden beri taşıdğım dördüncü konu, lütfen biraz dikkat edelim. Konunuzu gerekli yere taşıyacağım. Son olarak sorunuza cevap veriyorum.

* Römork yamasını program files ' teki SimTractor 3.5 klasörünün içine atmanız yeterli.

Yama yükleme hakkında bilgilendirmeyi 'yamalar' bölümünde anlattık, daha ayrıntılı bilgiyi oradan bulabilirsiniz.