köpek mf yi çekiyr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: köpek mf yi çekiyr

kangal,3 takviye ve defransiyel kilidine almış çekio :D şaka bi yana süper bir köpek...ileride almayı düşündüğüm köpeklerin başında gelir...paylaşımın için saol.

masseyci_adige link=topic=11473.msg117810#msg117810 date=1230021054' Alıntı:
mf yı yıne has gangal cekmıs.nh yı könes enik cekerse ne yapacan ozaman
ADİGE HEMEN Bİ TARAFIN YEMEYİNCE NH YE CAMUR ATYON SONUC ORTADA KÖPEK BİLE MF Yİ CEKİYO ENİK GETRCEM NH Yİ CEKEMEZSE SENN MOTORU ALACAM RUHSATINA GİRYONMU

mancax link=topic=11473.msg118402#msg118402 date=1230055766' Alıntı:
bende pitbulu göster bakayım kangalını görelim biz senın gibi yalan atmayız birader salarız dediysek vardır :D
COOOK BELLI OLUYOR YALAN KIMDE VAR ANCA KONU KLITLETIRSINIZ SIZ AMA YINE DE NE YAZIKKI HIC BIRSEY ELDE EDEMIYOSUNUZ YALAN SOYLEMEKTEN BASKA.PULLUGUN MATORUN SAATININ HEPSINI CEKIP ATCAM GORURSUNUZ SIZ KIM DOGRU KIM YALANCI.OYLE BOL KESEDEN ATMAKLA OLMAZ

masseyci_adige link=topic=11473.msg118418#msg118418 date=1230056442' Alıntı:
COOOK BELLI OLUYOR YALAN KIMDE VAR ANCA KONU KLITLETIRSINIZ SIZ AMA YINE DE NE YAZIKKI HIC BIRSEY ELDE EDEMIYOSUNUZ YALAN SOYLEMEKTEN BASKA.PULLUGUN MATORUN SAATININ HEPSINI CEKIP ATCAM GORURSUNUZ SIZ KIM DOGRU KIM YALANCI.OYLE BOL KESEDEN ATMAKLA OLMAZ
sen yalan atıyon peki neden atıcaksın ki satti ben saate bişey demiyor az diyorum azzzz anlamıyorsun o traktör 500 saatse bi iş yapmıyo

KoCa YöRüK link=topic=11473.msg118413#msg118413 date=1230056303' Alıntı:
ADİGE HEMEN Bİ TARAFIN YEMEYİNCE NH YE CAMUR ATYON SONUC ORTADA KÖPEK BİLE MF Yİ CEKİYO ENİK GETRCEM NH Yİ CEKEMEZSE SENN MOTORU ALACAM RUHSATINA GİRYONMU
BURDA KANGALDA N OLMA ENIK VAR ONU GETIREYIMMI.ASLINDA SIZ YIYEMEDIGINIZDE NE YAPACAGINIZI SASIRDINIZ.TABLO YOK DEDIDINIZ KAPALI DEDINIZ NE OLDU MUM GIBI SONDUNUZ.

masseyci_adige link=topic=11473.msg118427#msg118427 date=1230056605' Alıntı:
BURDA KANGALDA N OLMA ENIK VAR ONU GETIREYIMMI.ASLINDA SIZ YIYEMEDIGINIZDE NE YAPACAGINIZI SASIRDINIZ.TABLO YOK DEDIDINIZ KAPALI DEDINIZ NE OLDU MUM GIBI SONDUNUZ.
hadi o zaman varsa koy buraya hadiii
bekliyorum hadii

masseyci_adige link=topic=11473.msg118418#msg118418 date=1230056442' Alıntı:

hadi len adiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii geeeeeeeeeeeeeee bak sonuna y koymuyorum :) :) :) :) :)
sen taha teknik tablo ne onu bile bilmiyorsun
konular senin yüzünden kilitleniyor bi kerede sus be kardeşim
tarla topularını resim çekte inanalım ben yolda gezsem yaparım o saati be evladım çocukmu var senin karşında

msn adresini verde oradan konuşalım burada milletin konusunu kilitlemek ayıp oluyoo

mancax link=topic=11473.msg118424#msg118424 date=1230056543' Alıntı:
sen yalan atıyon peki neden atıcaksın ki satti ben saate bişey demiyor az diyorum azzzz anlamıyorsun o traktör 500 saatse bi iş yapmıyo
TD MI SANDIN NE İŞ YAPIYOR YA TEK BASINA CALISIR O YALNIZ KURT SIZIN GIBI UC BES MATORLA DEGIL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...