Bende de Shander Model 2.0 Hatası çıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arkadaşlar Bende de Shander Model 2.0 Hatası çıktı ekran kartınıda güncelleştirdim ama benim ekran kartından olan arkadaşlar bu oyunu oynuyabiliyor... Benimkinin ne farkı var bi yardımcı olurmusunuz..!

Ynt: Bende de Shander Model 2.0 Hatası çıktı

ekran kartım seninkiyle aynı anıl hiç uğraşma ben güncelledim oyunu çalıştırdı ama oyun takılıyordu bende sildim ama o duyguyu tatdımya o bana yeter.

Keremo54 link=topic=11627.msg116569#msg116569 date=1229892578' Alıntı:
ekran kartım seninkiyle aynı anıl hiç uğraşma ben güncelledim oyunu çalıştırdı ama oyun takılıyordu bende sildim ama o duyguyu tatdımya o bana yeter.
Iste oda tatmak istiyor... :)

Keremo54 link=topic=11627.msg116569#msg116569 date=1229892578' Alıntı:
Bende bi tatsam hiç fena olmuyacak :)
Peki arkadaşlar yeni alırsam hangi model ve marka alıyım

Chucky..! link=topic=11627.msg117018#msg117018 date=1229952601' Alıntı:
iki çeşit oluyor girişler. biri AGP diğeri pci express.VGA ' yı sadece ekran kartının kısaltması olarak duydum..
Erkan abi seninkinin girişi vgadır dedi onun yalancısıyım :) :D )))
Benim bilgisayarım en son 2003 de yenilendi sonradan da hiç bişe değiştirmedim.. Eski girişi hangisiyse o giirişli bi ekran kartı bulabilirmiyim :)

msndedende söylemiştim burdanda söyleyeyim. anakartın AGP 8x destekliyor.ekran kartı alırken bunu göz önünde bulundurmalısın.yoksa gider pci-e alırsın anakartına uymaz, aldığında yerde geri almaz sen zararlı çıkarsın..

Chucky..! link=topic=11627.msg117147#msg117147 date=1229960522' Alıntı:
msndedende söylemiştim burdanda söyleyeyim. anakartın AGP 8x destekliyor.ekran kartı alırken bunu göz önünde bulundurmalısın.yoksa gider pci-e alırsın anakartına uymaz, aldığında yerde geri almaz sen zararlı çıkarsın..
Biraz önce bilgisayarcılara gittim Fx 5500 256 mb alırsın diyorlar..Bu da çalıştırmaz galiba dimi :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...