38'li Aysan ve CLAAS ARES 567 ATX

: 38'li Aysan ve CLAAS ARES 567 ATX

Motor benim...Daha önce bu resimleri FarmPhoto ' ya atmıştım..Aynı şeyi sölemişlerdi...Motor 116 Hp hiç te küçük değil...Gözüne ufak gelen traktörün yerden yüksekliği 3.05 metre, ağırlığı 6 ton, uzunluğu 4.60 metre, genişliği 2.25 metre her gören 130 hp sanıyor çok küçük dimi...:D

DOGRUDUR MERİÇ FOTOGRAFTA PEK BELLİ ETMİYO YADA BEN GÖRMEDİĞİM İÇİN BANA ÖYLE GELİYO
MOTOR GÜZEL AMA ARKA TEKERİ KALIBINA GÖRE KÜÇÜK YAPMIŞLAR,

Her zamanki gibi müthiş resimler Meriç... Arkadaşlar Aresin büyüklüğü çok fazla hiçte ufak bişi değil... Bizim Aresle bizim köydeki TSA 110 yanyana geldiler.... Bizim Ares TSA 110 dan büyük.. Gece olduğu için resim çekememiştim.... Bende bizim Fiatla Aresin arkasından geliyordum. Yolda TSA 110 ile yan yana geldiler... Bizim motor TSA 110 dan daha büyük... JD 6330 dan filanda büyük.... Mflerle yan yana gelemedik... Bizim buralarda 6000 serisinden yok. Ama 3.105 den filan çok çok büyük.... Lastikleri biraz küçük gözükebilir. İstersen daha büyüğünü takabiliyorsun. Ama bizim Trakya çevresinde genelde çok geniş lastikler kullanılmıyor. Ondan daha ufak ebatlarda getiriyorlar.... Ama büyük lastikleride takarsan Aresin boyutları baya büyük olur... Yerden yükselcek yanlardan genişleyecek... Bu halinle bile kocaman o zaman nasıl olacağını siz düşünün hehe...:D

GÜZEL RESİMLER

AYSAN DA BOYANINCA PARLAMIŞ

ARESLERDE AŞIRI YÜKSEK YAFFF ACABA CASE MAXXUM 110 UN YANINDA NASIL DURUR MAXXUM LARDA AŞIRI YÜKSEK

SALİHİN DEDİĞİNE GÖRE MAXXUM 110 TS110A DAN YÜKSEKMİŞ de--*-s

evet karşılaştırınca büyüklüğü anlaşılıyor ama motorun kaportada keskin hatları olmadığı için bizi yanıltıyo olabilir daha toparlak duruyo ondan küçük sanıyoruz

MERİÇ SİZİN TARLADAN YÜKSEK GERİLİM Mİ GEÇİYOR

BİZİM TARLADANDA GEÇMEK ÜZERE

YÜKSEK GERİLİMİN GEÇTİĞİ ARAZİYİ SATAMIYORSUN EW FALANDA YAPAMIYORSUN TARLANIN DEĞERİ DEKARI 15 MİLYAR AMA ELİMİZDE KALACAK YAW KÖYÜN HEMEN ALTINDAN GEÇİYOR 20+20 TOPLAM 40 METRE GENİŞLİĞİNDEKİ ARAZİYİ SATAMIYORSUN