massey 288 gold 4wd ciftte

Ynt: massey 288 gold 4wd ciftte

KoCa YöRüK link=topic=11658.msg118428#msg118428 date=1230056616' Alıntı:
NİYE HİDROLİK İNİNP KALKIYO HADİ SONUNA İNDR BAKM CEKECEKMİ
HIDROLIGIN INIP KALKMASI NEYDEN BILIYONMU AKKULLLLL O SURUM AGUSTOSTA KURU ZAMAN DA SEN SUR O ZAMNDA HIDROLIGIN OYNAMASIN.DAHA NASIL ISTIYON PULLUK GORUNMUYOR SENDE CEKTE BAKALIM

arkadaşlar masseyci adigenin üzerine çok gidiyosunuz.şunu söliyim bu traktörler dediğiniz kadar kötü değil aksine harika motorlar.yakıtları az yaptığı iş çok bu traktörlerin.kullanıcı için en ideal üst düzey traktörler bunlar

bendede mf 185 var eskilerden ben onla bile 4 lü14 numara çekiyorum hemde bizim burdaki topraklarda sizinkiler gibi olsa 7 li falan çeker herhalde ayrıca o pullukları 13 numaraya hiç benzetemedim

bu erkuntcu ve newhollantcılar kıllll adamlar mf çekemiyorlar hemde mfnin hervideosunu izlemeden yapamıyorlar zorlarına gidiyor burda mfler 1965model canavar gibi çekiyorlar zisin o övdügünüz motorlar onlarkadar yaşasın bide onları görelim övdükleriniz hepsi 2008 üzeri mf lafyok hele hele 288g hiç laf yok burda o motora 6lı 12numara takıyorlar topragı tozduman ediyor 3silindir 83hp tek euro motor borumu haaa