MF 185 in değişimi...

Kabinsiz Hali...

Kabin Takılırken...
Eski bi 285 kabinini MF 185 e uyarlamaya çalıştık...

Çok uğraştık ve sonuç başarılı...

Kabinli halinden pek fazla fotoğraf olmadığı için 1 adat koyabildim...

Ynt: MF 185 in değişimi...

çıkık zaten o bu fotoğraflar geçen yıl ağır abi :D
şuan kepçe yaptılar geçen hafta. onun fotolarını yarın koyar hemde aşama aşama yorumlarınızı bekliyoruz ...

güzel paylaşım...kaç hp..memnun musunuz?? birde bir şey sorcam arkadaşlar:yuvarlak dingil traktörün çekişi ile köşeli dingil traktörün çekişi arasında bir fark var mı bilen biri açıklayabilir mi??? bu 185 de yuvarlak dingil galiba

mrram link=topic=11725.msg117922#msg117922 date=1230029810' Alıntı:
güzel paylaşım...kaç hp..memnun musunuz?? birde bir şey sorcam arkadaşlar:yuvarlak dingil traktörün çekişi ile köşeli dingil traktörün çekişi arasında bir fark var mı bilen biri açıklayabilir mi??? bu 185 de yuvarlak dingil galiba

dingil dediğin ön dingil herhalde çünkü arkaya kovan denir bunun ön dingili orjinal deil hiç bi mf de böyle bi dingil yok bunun çekiyle alakasıda yok kepçe için üretilen bi dingil bu ağırlığı çeksin die

acar link=topic=11725.msg118204#msg118204 date=1230051202' Alıntı:
dingil dediğin ön dingil herhalde çünkü arkaya kovan denir bunun ön dingili orjinal deil hiç bi mf de böyle bi dingil yok bunun çekiyle alakasıda yok kepçe için üretilen bi dingil bu ağırlığı çeksin die
Evet acar haklı.Bu dingil özel yapım.Yani ağırlık taşıması için yapılmış.Fabrika çıkışı değil...

acar link=topic=11725.msg118204#msg118204 date=1230051202' Alıntı:
yanlış ifade etmişim kusura bakmayın.ben arka kovandan bahsetmiştim...bazı motorlarda yuvarlak oluyor özellikle eski 240 ve 165lerde...