Bugulu Bir Cama Ne Yazmak İstersin

Ynt: Bugulu Bir Cama Ne Yazmak İstersin

NesranJk link=topic=11745.msg117591#msg117591 date=1229979278' Alıntı:
valla bizdede öyle ama karşısına çıkınca kuzu gibi oluyoruz ondan böyle şatafatla ugraşıyoruz gerçi kafaya koyunca zoda olsa yapıyorsun
resımdekı gözler senın ıse :D ben bıle verırım sana gönlümü:)

ağır abi link=topic=11745.msg117598#msg117598 date=1229979547' Alıntı:
resımdekı gözler senın ıse :D ben bıle verırım sana gönlümü:)
yok o gözler benim degil internetten buldum agır abi erkek erkege olmaz zaten ama o gözlere benzeyen ablalarım arkadaşlarım çok çerkeslerde vardır öyle gözler bilen bilir :D

NesranJk link=topic=11745.msg117605#msg117605 date=1229979770' Alıntı:
yok o gözler benim degil internetten buldum agır abi erkek erkege olmaz zaten ama o gözlere benzeyen ablalarım arkadaşlarım çok çerkeslerde vardır öyle gözler bilen bilir :D
cık ıste yarın sabah karsıısna de boyle boyle allhın emrı peyagamberın kavlı ıle cık benımle :D:D:D

ağır abi link=topic=11745.msg117608#msg117608 date=1229979900' Alıntı:
cık ıste yarın sabah karsıısna de boyle boyle allhın emrı peyagamberın kavlı ıle cık benımle :D:D:D
ben biraz edebiyat ve romantik ortam oluşturarak anlatayım

öglenciyiz okulda çıkışta hava karanlık oluyor bu servise dogru giderken arrkasından bagırıp durdurayım seni seviyorum eger kabul edersen benimle çıkmanı isterim (burada masumane bir şekilde duygu sömürüsü yaparaktan) bunu bilmen bile yeterli benim için istediğini söyle seviyorum işte seni anla artık :)))

NesranJk link=topic=11745.msg117613#msg117613 date=1229980225' Alıntı:
ben biraz edebiyat ve romantik ortam oluşturarak anlatayım

öglenciyiz okulda çıkışta hava karanlık oluyor bu servise dogru giderken arrkasından bagırıp durdurayım seni seviyorum eger kabul edersen benimle çıkmanı isterim (burada masumane bir şekilde duygu sömürüsü yaparaktan) bunu bilmen bile yeterli benim için istediğini söyle seviyorum işte seni anla artık :)))
ilgilenenlere duyurulup :)site amacını coktan aştı bnce :)

Arkadaşım ilk başta şunu söyliyim işin zor ilk mesajında kendin demişsin daha kendisi sevdiğimi bilmiyor ama diye neyse sen işini bilirsin hepimiz karizma adamlarız gönlün rahat olsun kolaylıkla üstesinden gelirsin panik yapma eğer daha tanışmamışsanız onun yanından geçerken bakışlarınla etkile ve üzerini düzeltirmiş gibi yap eğer sigara kullanıyosan sigaranın dumanını kızın üzerine doğru üfle ilk buluşmanızda hadi bakalım kolay gelsiiin ;)

NesranJk link=topic=11745.msg117605#msg117605 date=1229979770' Alıntı:
Yaw bizim macırlarda da çok var böyle mavi göz de maalesef bende yok :) Yalnız bu çerkez kızları da bi başka olur ha boylu postlu.Ben pek ufak tefek çerkez kızına rastlamadım.

KoR@Y link=topic=11745.msg117687#msg117687 date=1229984697' Alıntı:
Arkadaşım ilk başta şunu söyliyim işin zor ilk mesajında kendin demişsin daha kendisi sevdiğimi bilmiyor ama diye neyse sen işini bilirsin hepimiz karizma adamlarız gönlün rahat olsun kolaylıkla üstesinden gelirsin panik yapma eğer daha tanışmamışsanız onun yanından geçerken bakışlarınla etkile ve üzerini düzeltirmiş gibi yap eğer sigara kullanıyosan sigaranın dumanını kızın üzerine doğru üfle ilk buluşmanızda hadi bakalım kolay gelsiiin ;)
kızla 2 senedir aynı servisteyiz her zaman serviste iyi davrandıgım bir kaç kızdan birisi sigara kullanmıyorum ki kendisi nefret ediyor sigara kullananlardan ama dur bakalım ne zaman söyleyecegim

marksman link=topic=11745.msg117699#msg117699 date=1229985214' Alıntı:
Yaw bizim macırlarda da çok var böyle mavi göz de maalesef bende yok :) Yalnız bu çerkez kızları da bi başka olur ha boylu postlu.Ben pek ufak tefek çerkez kızına rastlamadım.
çıkarsada ya anne ya baba tarafından bir karışıklık vardır yoksa kolay kolay çıkmaz mesela dernekte toplantı felan olursa kızlara bak genelde renkli gözlü oluyorlar :D ama bende yok renkli göz üüüü

NesranJk link=topic=11745.msg117813#msg117813 date=1230021341' Alıntı:
kızla 2 senedir aynı servisteyiz her zaman serviste iyi davrandıgım bir kaç kızdan birisi sigara kullanmıyorum ki kendisi nefret ediyor sigara kullananlardan ama dur bakalım ne zaman söyleyecegim
daha ılk bastan bonusları toplamıssın :)

ağır abi link=topic=11745.msg117816#msg117816 date=1230021460' Alıntı:
daha ılk bastan bonusları toplamıssın :)
Ağır abi ben ne bonuslar topladım kıza yaranmak için, her seferinde kanka olduk ne zaman birine önce tanışıp ilerleyen zamanlarda da açılırım desem tanıştıktan sonra kanka oluyoruz.3 kere başıma geldi.Bence pek ii bi yöntem deil :D kız-*sw kız-*sw cçr-*-s cçr-*-s

marksman link=topic=11745.msg118041#msg118041 date=1230042298' Alıntı:
Ağır abi ben ne bonuslar topladım kıza yaranmak için, her seferinde kanka olduk ne zaman birine önce tanışıp ilerleyen zamanlarda da açılırım desem tanıştıktan sonra kanka oluyoruz.3 kere başıma geldi.Bence pek ii bi yöntem deil :D kız-*sw kız-*sw cçr-*-s cçr-*-s
allh yardımcın olsun :)

ali ersin 266G link=topic=11745.msg118055#msg118055 date=1230043728' Alıntı:
ama abi şimdi şuda var bu devirde erkekler kıza değil kızlar erkeklere teklif ediyo (mesela benimki öyle yaptı)
ali şanslıymısısn vallha seklını gıyım tarzını bana öm yoluyla at bı deneyelım yarın :D

marksman link=topic=11745.msg117699#msg117699 date=1229985214' Alıntı:
bende macırım ve gözlerim mavi :) ben olsam dikilirdim karşınına Denenmiştir işe yarıyor :)