FENDT 415 VARIO

Ynt: FENDT 415 VARIO

traktörde hp gücü önemli , benzinli motorlar da güçlü ama tork seviyesi düşük.fendt 415 ile claas arion 540 ın maximum tork ( motor döndürme momenti ) değerlerini incelemekte fayda var diye düşünüyorum....

traktörün yüksekliği, firmaya ait tercih olabilir . acaba o kaportanın içi optimum değerlendirilmiş mi . örnek olarak vermek gerekirse STEYR 768 traktör en alçak traktörlerden birisi , ama asılıcı bir traktör olduğunu duyuyoruz ... saygılar...

arkadasım neye gore yorum yazıyosun fendt 412 varıo nun tekerden kabın yukseklıgı 2930 mm hemde boy ıle cekı arasında ne gıbı bı ılgı var anlamıs deılım kurs boyu moment sıkıstırma oranı cekıs bunlarla olculur kanaatındeyım !!!

salih link=topic=1246.msg30952#msg30952 date=1209584615' Alıntı:
arkadasım neye gore yorum yazıyosun fendt 412 varıo nun tekerden kabın yukseklıgı 2930 mm hemde boy ıle cekı arasında ne gıbı bı ılgı var anlamıs deılım kurs boyu moment sıkıstırma oranı cekıs bunlarla olculur kanaatındeyım !!!

Salih Poyrazlı Salih orda gücü değil sadece boylarını sormuş hem 412 Varıo tabikide Ares 567 ' den güç olarak büyük bi traktör..Ama boyut olarak Ares 567 ondan daha büyük onu sölemek istedim.....

türkiye genelinde kaç tane servis agınız var onu merak etmiştim ben ama bursa bayisi yada servisiniz kim acaba birde fendtler arıza yaptımı kesin yapmamıştır diye düşünüyorum