Trakya Tarım Fuarı Claas Tucano 340...

14.11.2007
2,309
20

Trakya Tarım fuarında çektiğim fotoları paylaşmak bu güne kısmetmiş arkadaşlar...Tucano 340 güzel bi makineye benziyor...

Kabin aydınlatmaları...

Bu fotoyuda Berk'in çektiği açıdan bi deneyeyim dedim :)

Vario Tablo...

Elekler...

Motor...

Radyotör...

Kaput yazısı...

Son...

Ynt: Trakya Tarım Fuarı Claas Tucano 340...

-*M@L!CL!_€MR€*- link=topic=11804.msg117858#msg117858 date=1230024455' Alıntı:
Süper fotolar Özgür paylaşım için teşekkürler.. Tucano baya güzel çıkmış aydınlatmaları falan güzel..

Saol Emre...

ağır abi link=topic=11804.msg117866#msg117866 date=1230024839' Alıntı:
kapılar kılıtlımıydı içerisindende olsaydı güzel paylasım

Saol Ağır abi...Kapıları açıktı ama ben resim çekmedim içinden...
Merak edenler için Erkan'ın paylaşımdan resimler ve anlatımlar...

Arkadaşlar kabinin içide dışı kadar süper bir tasarıma sahip... oksa-*
image.aspx

Direksiyon son derece ergonomik her türlü ayarlanabiliyor oksa-*
image.aspx

Arkadaşlar klima ve far kontrolleride son derece pratik düşünülmüş... oksa-*
image.aspx

İşte karşınızda TUCANO' nun sade ve son derece teknolojik kontol sistemi. Herşey elinizin altında... oksa-*
image.aspx

Arkadaşlar gördüğünüz gibi son derece sade ve kullanışlı.. Operatörü karışıklıktan kurtarmışlar... oksa-*
image.aspx

Arkadaşlar ergonomik bir joystick ve CEBIS Terminale sahip... oksa-*
image.aspx

Klima ve farların kontrolleri... oksa-*
image.aspx

Direksiyon Ele avuca gelir cinsten... oksa-*
image.aspx

Arkadaşlar gördüğünüz gibi joystick ergonomik bir dizayna sahip. Üzerinde tabla indirme - kaldırma, pervane indirme-kaldırma-ileri-geri, helezon açma-kapama, depo boşaltma, tabla durdurma ve otomatik pilot butonları mevcut.... oksa-*
image.aspx

Kontak, bağlantı girişleri ve kabin içi aydınlatma... oksa-*
image.aspx

Kabin içinden tablanın sol görünümü... oksa-*
image.aspx

Kabin içinden tablanın sol görünümü... oksa-*
image.aspx

Arkadaşlar bu resimde CEBIS terminali çalışırken göreceksiniz. Biçerdöverle ilgili tüm ayarları bu terminal üzerinden kolayca yapabiliyorsunuz. Terminalinde görüntü kalitesi çok yüksek. İlk açıldığında TUCANO' nun resmi çıkıyor. Sanki kendimi laptopumun ekranına bakıyorum zannettim. Şuana kadar gördüğüm en yüksek çözünürlüklü terminal ekranı. Renkler ve görüntü kalitesi çok güzel... oksa-* *098*-
image.aspx

Arkadaşlar bu resimde CEBIS terminalin kontrol tuşlarını ve diğer tuşları göreceksiniz.

image.aspx

Pompalar ve kasnaklar... oksa-*
Terminalin altında yer alan tuşlar CEBIS' e ait olanlar. Her türlü ayarlama ve kayıdı bu tuşlardan gerçektiriyorsunuz. Diğer sarı şalterler batör ve tablayı çalıştırıyor. Sarı tuş geri kusturma, ortadaki kanola bıçaklarını çalıştırıyor ve son tuşta tablanın yan yerlere göre yatmasını sağlıyor. Son derece sade ve basit.. oksa-*

Ynt: Trakya Tarım Fuarı Claas Tucano 340...

-silivrilimeriç- link=topic=11804.msg118036#msg118036 date=1230041743' Alıntı:
süper resimler Özgür...Mega Ziraat Xerıon ' u getirse bile kapılarını açarlar merak etmeyin...
Evet Meriç Mega Ziraat Fuarda tüm ürünlerini gayet güzel tanıtıyor ama bence fuar dışında da bu işi devam ettirmeli...Mesala tarla günü vs yapmalı ki millet görsün denesin traktörler.Sanırsam 2006 yılında yaptı galiba ama benim tarla günü olacağından dahi haberim olmamıştı...Fotoları bu sitede gördüm ve tarla günü yapıldığını öğrendim... :)

alipasalierkan link=topic=11804.msg118073#msg118073 date=1230045360' Alıntı:
Süper paylaşım Özgür. Benimde bu ara canım TUCANO 340 çekiyor...:D
Hayırlısı diyelim o zaman Erkan :)