Ares İle Son Buğday Ekimi Fotoğrafları 2008....!!!

22/10/2008

Arkadaşlar son ekim fotoğraflarını geç olsada yolluyorum. Bu fotoğraflarda buğday ekiyoruz. Ben yine bir okul çıkışı yardıma gitmiştim.... ;)

Video.... ;)
http://www.dailymotion.com/alipasalierkan/video/x76gzt_claas-ares-557-atx-is-drilling-the_auto

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

[move][size=18pt]First CLAAS.......!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: Ares İle Son Buğday Ekimi Fotoğrafları 2008....!!!

erkan paşlaşım için teşekkürler çok güzel resimler yakalmıssın yine herzamanki gibi ama niye claas ile ekiyorsun makine ufacık kalmış arkasında

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....
@acar: ARES hidrostatik olduğu için başlarda ileri geri yapması kolay geliyor. Otomatik vites ve debriyajsız geçişte yere göre çok rahatlık sağlıyor. Yakıtıda 70-66 kadar. Eee tabi konforuda göz önünde bulundurunca onunla ekmek rahatımıza geliyor. Dediğin gibi mibzer biraz ufak. Kısmetse alırsak 3m ve üstü birşey alacağız artık....

alipasalierkan link=topic=11828.msg118794#msg118794 date=1230070211' Alıntı:
Yorumlar için sağolun arkadaşlar....
@acar: ARES hidrostatik olduğu için başlarda ileri geri yapması kolay geliyor. Otomatik vites ve debriyajsız geçişte yere göre çok rahatlık sağlıyor. Yakıtıda 70-66 kadar. Eee tabi konforuda göz önünde bulundurunca onunla ekmek rahatımıza geliyor. Dediğin gibi mibzer biraz ufak. Kısmetse alırsak 3m ve üstü birşey alacağız artık....
ulan erkan sende rahatına düşkün adamsın vesselam :)