trakkulup a.s. yama yapımı çalışmları

Arkadaşlar baktım bu gavurlar benim istediğim yamayı yapmıcaklar bende bildiğim kadarıyla şimdilik modellemesini yaptım chucky arkadaşın da yardımlarıyla inşallah ilk yaamızı sizlerle paylaşıcaz.... neyse resimlere geçelim ricam resimler bitmeden yorum yapmayınız

Ynt: trakkulup a.s. yama yapımı çalışmları

Abi dicek bişey yok süper gidio inş herşey yolunda gider.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.Bu işi geliştirmek lazım + rep alk-*s alk-*s alk-*s

Üstad bu calısman beni bu gece bitirdi son nokta yıldızımız parlıycak trakkulup a.s adına admınımıze seslenıorum ey saygıdeger adminimiz duy bızı gor bızı :) +rep

Chucky..! link=topic=11862.msg118716#msg118716 date=1230066793' Alıntı:
inşallah senin çizimin, benim yardımlarımla bitecek :)
Saol Chucky senn de çok emeğin geçio bu Ls konusunda.Sana da + rep.Ama Kaan abiyle biz de Deniz a biye moralman destek olduk bizi de görün :D

Öncelikle chucky arkadaşımızın sayesinde mod yapımıda birçok deneyimi olan bir arkadaşımızı sitemize kazandırdık allahın izniyle kısa sürede oyunda kendi yaptığımız yamaları görebilicez bu sayfayı takip edin benden söylemesi;)

dennizs link=topic=11862.msg119649#msg119649 date=1230146277' Alıntı:
Öncelikle chucky arkadaşımızın sayesinde mod yapımıda birçok deneyimi olan bir arkadaşımızı sitemize kazandırdık allahın izniyle kısa sürede oyunda kendi yaptığımız yamaları görebilicez bu sayfayı takip edin benden söylemesi;)
Ben zaten o bahsettiğin arkadaşı takip ediyordum gta yamalarından dolayı gerçekten çok ama çok başarılı bu konularda.Kendisini daha yakından tanımak isteriz.