Melekler'in Fotoğrafımı Çekildi?

Melekler'in Fotoğrafımı Çekildi?

Küçük kızı melekler mi kurtardı ?

Amerika'da bir hastanenin yoğun bakımında çekilen bu görüntü herkesi heyecanlandırdı.

14 yaşındaki kızı hastanede yaşam savaşı verirken çekilen bu görüntüde kızını hayata döndüren meleklerin olduğunu iddia ediyor.

Daily Mail’de yer alan habere göre, Kuzey Carolina’da yaşayan Collen Banton, kızının yaşam destek ünitesinden Çekilme kararı sürecinde bu mucizenin yaşandığını söylüyor

14 yaşındaki kızı Chelsea’nın ağır zatüre teşhisi ile hastanede yatarken enfeksiyon kaptığını ve solunum cihazına bağlandığını anlatan anne Banton, ailenin ve arkadaşlarının veda etmeye hazırlandığı sırada hemşire ile birlikte alışmamış bir ışık gördüğünü iddia ediyor.

Banton; “Bu parlak ışığı gördüğüm zaman şoke oldum ve meleğe benzediğini düşündüm. İlk denememde digital kamera fotoğraf çekmedi. ikinci denememde başarılı oldum. Sonra da Chelsea kendi kendine nefes almaya başladı” diyor.

(ALINTI)

Ynt: Melekler'in Fotoğrafımı Çekildi?

böyle şeylere kafa yormayın,,her şeyin olumlu veya olumsuz Yaradandan geldiğini asla unutmayın. böyle şeyler insanın psikolojisini bozar.böyle şeyleri defalarca yayınladılar ama sonrasında montaj olduğu her defasında ortaya çıktı....bu görüntüde onlardan biri diye düşünüyorum.

Ynt: Melekler'in Fotoğrafımı Çekildi?

gökoğlu link=topic=12029.msg120105#msg120105 date=1230221070' Alıntı:
böyle şeylere kafa yormayın,,her şeyin olumlu veya olumsuz Yaradandan geldiğini asla unutmayın. böyle şeyler insanın psikolojisini bozar.böyle şeyleri defalarca yayınladılar ama sonrasında montaj olduğu her defasında ortaya çıktı....bu görüntüde onlardan biri diye düşünüyorum.
Katiliyorum cok sacma bir sey haber olmasi bile sacma