işte fendt arkadaşlar...

Ynt: işte fendt arkadaşlar...

sadece hidrolik bağlantı soketleri elle takılıyor diye düşünüyorum...mekanik bağlantıyı traktör yapıyor ...

Sanırım ağır abi bundan sonra pancar tarımı yapmayacak. Çünkü o Şeker Pancarı şekerinin maliyetinin Şeker kamışı şekerine göre tam 6 kat pahalı olduğunu bu sene öğrenecek. Ülkesini seven biri olarak da Şeker Pancarı gibi su ve gübre oburu bir bitkiyi artık ekmekten vaz geçecek. Bundan sonra da minimum toprak işleme ile yetinerek suya ve bitki besinine çok daha az ihtiyaç duyan ve getirisi de pancardan hiç de az olmayan yem bitkileri tarımına yönelerek, hem ülke ekonomisine hem kendi ekonomisine yarayışlı bir yönelim içine girecek. (Ne kehanet beaa.. :) ) Bu ağır abiş/pancar ikilisini ayıralım artık lütfen.

Agri_King link=topic=12036.msg120465#msg120465 date=1230237014' Alıntı:
Sanırım ağır abi bundan sonra pancar tarımı yapmayacak. Çünkü o Şeker Pancarı şekerinin maliyetinin Şeker kamışı şekerine göre tam 6 kat pahalı olduğunu bu sene öğrenecek. Ülkesini seven biri olarak da Şeker Pancarı gibi su ve gübre oburu bir bitkiyi artık ekmekten vaz geçecek. Bundan sonra da minimum toprak işleme ile yetinerek suya ve bitki besinine çok daha az ihtiyaç duyan ve getirisi de pancardan hiç de az olmayan yem bitkileri tarımına yönelerek, hem ülke ekonomisine hem kendi ekonomisine yarayışlı bir yönelim içine girecek. (Ne kehanet beaa.. :) ) Bu ağır abiş/pancar ikilisini ayıralım artık lütfen.
abi ufukta evlıklık varmı bırde ona bakıver bı be

Hmmmmmm... mmmmm.. ..... Parlak bişeyler var geleceğinde ama.... şety*-*

mmmmmm..... çok parlıyor gözüm kamaşıyor.. onun için net göremiyorum...

fakat inan çokk parlakk... zuha-*-s

Agri_King link=topic=12036.msg120611#msg120611 date=1230242020' Alıntı:
Hmmmmmm... mmmmm.. ..... Parlak bişeyler var geleceğinde ama.... şety*-*

mmmmmm..... çok parlıyor gözüm kamaşıyor.. onun için net göremiyorum...

fakat inan çokk parlakk... zuha-*-s
gelınlı gi pırıltı moda evinden diktırttım odur o zuha-*-s
zuha-*-s