YENİ İRTEM HAVALI MİBZERLE EKTİĞİM AYÇİÇEKLERE ÇAPA ÇEKMEDEN ÖNCEKİ VE ÇEKERKEN HALİ

IMG_1435[1].JPGIMG_1434[1].JPGIMG_1422[1].JPGIMG_1417[1].JPGIMG_1408[1].JPGIMG_1420[1].JPGIMG_1421[1].JPGIMG_1424[1].JPGIMG_1426[1].JPG

Resimler ve ekler

• IMG_1403[1].JPG
    IMG_1403[1].JPG
    4.1 MB · Görüntüleme: 190
Cevap: YENİ İRTEM HAVALI MİBZERLE EKTİĞİM AYÇİÇEKLERE ÇAPA ÇEKMEDEN ÖNCEKİ VE ÇEKERKE

kolay gelsın sorması ayıptır makına fiyatı kaça

teşekkür ederim .daha iyileri sizlerin olsun. makina fiyatı ( tane sensörlü makina 13000 tl )tane sensör fiyatı 1900 tl gibi . çok güzel ekim oldu.teklemeside çok iyi şimdilik çok memnunuz .gübreyi çoğunlukla banta verdim ( 3x15 banttan 20 kg )birazda deneme amaçlı gübreyi saçma attım 50 dekar kadar bakalım biçerken farkı göreceğiz.hoşçakalın.

Cevap: YENİ İRTEM HAVALI MİBZERLE EKTİĞİM AYÇİÇEKLERE ÇAPA ÇEKMEDEN ÖNCEKİ VE ÇEKERKE

Kolay gelsin yıldızları indirsenizde en son çıkmaya çalışanları gömersiniz daha bir hafta 10 günü varmış.

iskender kardeşim dediğin doğru ama ancak hafta sonu müsait oldum .1 çapa biraz erken yağmur geliyordu. bu ekilenlerde 3 gün önce ekilmişti onun için idi geç kalmasın diye çektk . daha sonrada yağmur bastırdı daha giremiyoruz . geç ekilenler daha çapa çekilemedi yağmurdan dolayı .erken çapa otla mücadelede daha iyi oluyor .

kolay gelsin. Bizim ektiklerimiz kuruda kalmış. Şimdi şimdi bakıyorum sıra göstermeye çalışıyor. Bu tarafa yağmur bir geldi pir geldi maaşallah.

• Beğen
Tepkiler: EROL AKGÜN

Kolay gelsin Erol abim maşallah gündöndülerin büyümüş epey.Yağmur gelmeden ara geçmen iyi olmuş bizim ara işi yağmur sonrasına kaldı.Bereketli olsun.

alper kardeşim çok teşekkür ederim. yağmurdan önce bir kısımı ara çapası yapıldı gerisi havanın açmasından sonra .

kolay gelsin. Bizim ektiklerimiz kuruda kalmış. Şimdi şimdi bakıyorum sıra göstermeye çalışıyor. Bu tarafa yağmur bir geldi pir geldi maaşallah.

teşekkür ederim.sizin ektiklerinizde inşallah sorunsuzca çıkarlar.emekleriniz heba olmaz.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci33

Maşallah. Senesi bol olsun abi. Ne güzel tertemiz oluyor , bu bicimde sıradaki otlara çapamı yapıyorsunuz ,ilaçmı atıyorsunuz.

mehmet kardeşim güzel dileklerin hepimiz için olsun .biz bu şekilde 1 defa daha ara çapa yapıyoruz .genelde ot ilcı turup yoksa atmıyoruz . böyle erken çapada otlar biraz geriliyor sonra imkan olursa 2 ci çapa yıda yaparak otların gerilemesini sağlıyoruz bu şekilde ot gerilerken gündendi çok rahat ve hızlı büyüyor .çok mecbur kalmazsak ilaç atma taraftarı değilim . hoşçakal iyi geceler.