(DuSTeRo) 2016 Ayçiçeklerinden Genel Görüntüler

64LE119

4lrZmp.jpg

AJ70q7.jpg

1dv2Mp.jpg

64LL62

mL6r4R.jpg

r9MmO3.jpg

GzRpZb.jpg

64LC108

l1j0PB.jpg

o73YlQ.jpg

Maşallah, nazar değmesin. Hepsi birbirinden güzel görünüyor. Bu yıl Ayçiçek yılı olacak gibi görünüyor.

Ayrıca Ayçiçek harmanı da erken olacak gibi duruyor, ne zaman ekmiştiniz?

Saol abi aynen ayçiçek yılı bu sene. 20 mart gibi ekmiştim ilk ektiklerimi.

Bereketli olsun maşallahları var suleyman çiçek açanlar nezaman ekim yapıldı bizimkilerde 7-10 gün arası çiçeği açar.

Saol barış Allah razı olsun. Çiçek açarlar 20 martta ekildi.

Bereketli olsun Süleyman. Hümikcan' ın eseri mi bunlar? :D

Teşekkürler Erkan :) Hümikcan kalitesini çoğu yerde gösteriyor.

Bereketli olsun Süleyman ;)

Teşekkürler Gürsel abi :)

Bereketl olsun. Ayçiçeklerinin maşallahı var. Yapılan hizmete göre tahmini verim ve kalite beklentin ne?

Saolasın Mustafa. Verim konuşmayı doğru bulmuyorum depoya atmadan bizim değil biliyosun. Ama durum çok güzel yıl güçlü Allah cümlemize toplamayı nasip etsin.

bereketlı olsun maşallalah süleymanyakında biçersin sen bunları :cool:

Sen sataşmadan olmaz zaten :) kısmet bakalım.

HUMİKCAN'ların eseri bunlar :) Tabiki işçilik için Süleyman biladerime ayrıca teşekkür etmek lazım. Allah bol bereket tane versin inşallah.

Amin kardeşim varolasın saolasın:)

Maşallah bereketin bol olsun süleyman.
Yaptığın uygulamalardan da bahsedermisin ?

Saolasın teşekkür ederim. Karıktan 22kg altın çiçek ile ektim. Daha sonra Hümikcan uyguladım başka ekstra bişey yok. Çiçek açarlar ve 3. 119 Hümikcan + vital. Diğerleri sadece Hümikcan. 108 e giremedim geç kalmıştı.

Maşallah, nazar değmesin. Hepsi birbirinden güzel görünüyor. Bu yıl Ayçiçek yılı olacak gibi görünüyor.

Ayrıca Ayçiçek harmanı da erken olacak gibi duruyor, ne zaman ekmiştiniz?

Saol abi aynen ayçiçek yılı bu sene. 20 mart gibi ekmiştim ilk ektiklerimi.

Bereketli olsun maşallahları var suleyman çiçek açanlar nezaman ekim yapıldı bizimkilerde 7-10 gün arası çiçeği açar.

Saol barış Allah razı olsun. Çiçek açarlar 20 martta ekildi.

Bereketli olsun Süleyman. Hümikcan' ın eseri mi bunlar? :D

Teşekkürler Erkan :) Hümikcan kalitesini çoğu yerde gösteriyor.

Bereketli olsun Süleyman ;)

Teşekkürler Gürsel abi :)

Bereketl olsun. Ayçiçeklerinin maşallahı var. Yapılan hizmete göre tahmini verim ve kalite beklentin ne?

Saolasın Mustafa. Verim konuşmayı doğru bulmuyorum depoya atmadan bizim değil biliyosun. Ama durum çok güzel yıl güçlü Allah cümlemize toplamayı nasip etsin.

bereketlı olsun maşallalah süleymanyakında biçersin sen bunları :cool:

Sen sataşmadan olmaz zaten :) kısmet bakalım.

HUMİKCAN'ların eseri bunlar :) Tabiki işçilik için Süleyman biladerime ayrıca teşekkür etmek lazım. Allah bol bereket tane versin inşallah.

Amin kardeşim varolasın saolasın:)

Maşallah bereketin bol olsun süleyman.
Yaptığın uygulamalardan da bahsedermisin ?

Saolasın teşekkür ederim. Karıktan 22kg altın çiçek ile ektim. Daha sonra Hümikcan uyguladım başka ekstra bişey yok. Çiçek açarlar ve 3. 119 Hümikcan + vital. Diğerleri sadece Hümikcan. 108 e giremedim geç kalmıştı.

Bereketli olun Aga, domuz buna musallat oluyormu? bu sene deneme tohumu bulup ekemedim, nohuta son kez şans vermiştim, onuda toplattık domuzlara.

Saolasın Nail abi eğer etrafında mısır varsa domuz gelmesi çok olası. Biraz yıllada alakalı eğer popülasyon varsa illaki uğrar abi yaslar bihassa tarla çatak dibindeyse.

Bereketli olsun Süleyman usta maşallah.

Eyvallah Ercan bey Allah razı olsun..

Massallah, bereketli olsun.
Allah cümlemize yedirmeyi nasip etsin...

Allah razı olsun amin inşallah..

Maşallah Süleyman.Hepsi çok güzel.İnşallah sonu da güzel olur .Hergun akşamüzeri gideceksin göl manzarası ile çiçekleri izlemeye .Tam terapi :)

Teşekkür ederim Şuayip abi :) amin inşallah cümleten sonunuda görürüz.. Akşamüzeri güzel oluyor gerçekten bir yandan su bir yandan manzara :)

Maşallah allah malını hasat edip satmayı da nasip etsin inşallah.

Amin inşallah çok teşekkür ederim mevlam hepimize toplamayı nasip etsin..

Msallah Süleyman bereketli olsun verdiğin emeğin karşılğı çok güzel görünüyor
ayçiçeğini erken ekmenin faydası bu
selamlar

Saolasın Rıfkı abi çok teşekkür ederim..

Maşallah Süleyman.Çiçeklerin şahane duruyor.İlaç stresinide atmış üzerinden sanırım. Allah bol bereket versin.Yağ oranı yüksek olsun :D

Teşekkür ederim Alper abi amin inşallah.. 62 leri rüzgar çarpmıştı ama düzeldiler 108 lerde bikaç ölenler hariç yüzde 90 topladı. Geç ektiğim biyer var daha doğrusu normal ekim tarihinde ektiğim biyer var nedense bi türlü büyümüyor hala sarılık var yanına bozup ektiğim geç ayçiçeği bile yetişti ona hemen hemen geçecek nerdeyse ölenle ölünmüyor deyip toparlarsa büyük başarı