Massey Ferguson 3.095 & 2016 Kanola Sürümü

Sezonun ilk çiftinden kareler :D

bbZrAm.jpg

dblPzp.jpg

5VEgr5.jpg

AJ8LQB.jpg

0DW1jY.jpg

l1Pd7E.jpg

VY80VP.jpg

nr9R7R.jpg

v4AbEp.jpg

1daLyG.jpg

L38yab.jpg

Kolay gelsin, maşallah dustero ya sezonu açmış bu adama iş dayanmıyor :) Yakın zamanda kanola yeri hazırlama paylaşımlarını'da görürsek şaşırmayalım adam 4.5 G hızı ile iş yapıyor. Phantom 4 lüler ile resital yapıyor. Kanola yeri sürümü forewer her zaman çok sevmişim'dir.Kırmızı candır :D Fiatagri'yi de görmek isteriz..!!! Onu es geçmeyelim lütfen :D

Kolay gelsin Süleyman. Geçen gün yağan hafif yağışlar sizede uğramış anlaşılan. Buğday yada arpa samanı bağlananlar 2. Mahsul için sürüm yapmaya yada nadas öncesi Çizel çekimine başladı bizim tarafta.

Teşekkürler İsmail evet yerde tav varken kaçırmadan sürelim dedik.

Bereketli olsun Suleyman
Iscigi kiskanmamak mumkun degil
Sap Kiyicili bicim neden onemli simdi dahada ortaya cikti

Allah razı olsun İsmail abicim. Kıyıcılı biçim her açıdan faydalı bitki artığından daha ucuz organik madde yok.

Kolay gelsin Suleyman. Masallahiniz var bi taraftan bicip diger taraftan sürüyorsunuz.

Saolasın Ali abi biçim azalınca boşluk çoğaldı :)

Başarılı olmuş, kolay gelsin ;)

Teşekkürler Gürkan hocam :)

Kolay gelsin . traktörünüz kaç lt yakiyor donumune 3095 düşünüyorumda. :)

Teşekkür ederim İslam bey tam nadas yapmadım 1,4 litre civarında yakmıştır tam nadasta 1,8-2 litre civarında yakıyor 398 in yerinemi düşünüyorsunuz :)

Güzel paylaşım. Kolay gelsin. Güzel sürüm olmuş. Çalışma bu kadar geceleri dinlen bari. Napacan bu kadar parayı....:D

Teşekkürler Erkan :) Massey Ferguson alacağım :rolleyes:

Kolay gelsin, maşallah dustero ya sezonu açmış bu adama iş dayanmıyor :) Yakın zamanda kanola yeri hazırlama paylaşımlarını'da görürsek şaşırmayalım adam 4.5 G hızı ile iş yapıyor. Phantom 4 lüler ile resital yapıyor. Kanola yeri sürümü forewer her zaman çok sevmişim'dir.Kırmızı candır :D Fiatagri'yi de görmek isteriz..!!! Onu es geçmeyelim lütfen :D

Teşekkürler onu nadasta çalıştırcaz :)

Bereketli olsun kolay gelsin. Pullukla sürmenin özel bir nedeni var mı? Pöttinger + çizel olsa olmaz mı

Teşekkürler Mustafa disk tiller sapları gömmez ekerkende toprak havalı kalır güzel bir çıkış yakalanmaz. Eğer sürersen hem otlarıda gömmüş hemde bu şekilde temiz bir ekim gerçekleştirmiş olursun.

https://youtu.be/2PA-Szkvq9w

Kolay gelsin Süleyman Abi Video çekseydin de dozerin sesini bi duysaydik��...

Ahmet zar zor bir tane çektim daha izleyemedim güzelse ekleyeceğim :)

Kolay gelsin Süleyman abi.Maşallah güzel işçilik olmuş.Bende yaptım sürümü akşama sabaha paylaşacağım.Ama benim saplar yer yer 1 metre makinacımız sağolsun :)

Teşekkürler Anıl hadi bakalım bekliyoruz :) ha ha desene makinacı dal altı yapmış diye :)