Slajlık Mısır Tavsiyeleriniz?

Selamın aleyküm abiler kardesler.Yulafı kaldırıp slajlık ekmeyi düşünüyoruz bize erken ve kurağa dayanıklı tohum ismi lazım(taban gübresi dekara 1 römork tavuk gübresi atılacak) tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Hendekliyim sulama imkanımız malesef yok tohumu ekecek olan abimiz erken mısır olacak ve kuraga dayanıklı olmalı deyince bende sizlere sormak istedim.
Bende Hendekliyim abi karelle öneririm ben sana torbası 300 tl ilaçsız dönümde 7 ton alan varmış bayır yerlerde daha verimli oluyormuş bana öyle dediler ben aldım ektim bu sene 40 dönüm bakalım nasıl olacak çatalköprü pancar kooparatifinden aldım

Bende Hendekliyim abi karelle öneririm ben sana torbası 300 tl ilaçsız dönümde 7 ton alan varmış bayır yerlerde daha verimli oluyormuş bana öyle dediler ben aldım ektim bu sene 40 dönüm bakalım nasıl olacak çatalköprü pancar kooparatifinden aldım

Eyvallah sağ olasın kardeşim 7 ton çok iyiymiş bende pioneerin iki çeşidine baktım biri kurağa dayanıklı biri erkenci diyordu bir karar vereceğiz artık.Bu arada hangi köydensin?