Zetor 8441 Rölantide Pulluk Şaseletme :) :)

Kolay gelsin abi. Paylaşım için teşekkürler. Video iyi ama tam çizinin göründüğü yerde cam biraz kirlenmiş pek belli olmuyor sanki pulluğun arası tıkanmış gibi görünüyor :D Çizi kaç santim derinliğinde acaba hiç ölçtünüz mü ? Aslında cep metresi ile çizinin derinliğini ölçüp atsanız dahada güzel olucak :) Ayrıca tarlalar genelde kum sanırım. Bide kepirde denemek lazım kumda sürüm yapmak kolay :D

çok ölçüp bicmeye.. reklama gerek yok..:)

daha motor alınmadan Baki pullugu aldığında 4-14.. bu motor hiç dinlemez ve demedi deme küçük kalır demisti birileri:) 5-14 u bile seri 2-3 ile CEKER o zalim.. hele ağır devir olaydı küllüm akıllara zarar:)

Iftari da yapmış olmanın rehavetiyle bi kızılderili atasözü derki;

kimse Zetor a binmeden motorum çok cekiyo demesin:)

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU

Kolay gelsin abi. Paylaşım için teşekkürler. Video iyi ama tam çizinin göründüğü yerde cam biraz kirlenmiş pek belli olmuyor sanki pulluğun arası tıkanmış gibi görünüyor :D Çizi kaç santim derinliğinde acaba hiç ölçtünüz mü ? Aslında cep metresi ile çizinin derinliğini ölçüp atsanız dahada güzel olucak :) Ayrıca tarlalar genelde kum sanırım. Bide kepirde denemek lazım kumda sürüm yapmak kolay :D

Kardeş bugün gittim normal sürdüğümüz yerler 45 cm. Toprak bildiğin ağır toprak bu kısmı sırf deneme amaçlı yaptık pulluğu kaldırdığımda çamur çıktı alttan şaseye kadar indiğinden 70 cm batmış bu tarlayı bitirdiğimizde yan tarafta işlenmemiş dediğiniz gibi kepirdede denemiştim ordada aynı şekil hatta daha tatlı bir şekilde çekiyor :) :)..

• Beğen
Tepkiler: Gaia ve UÖZKAN.77