--Limagrin 5461 den Kareler--

Her türlü stabilizasyon hizmeti verilir dikey, yatay, iç bükey, dış bükey :cool:

VYVd7B.jpg

nr7nDN.jpg

l17lDQ.jpg

o7gvmX.jpg

go5aGO.jpg

Bereketli olsun Suleyman LG firmasina gonder fotolari reklam icin kullanilir

Saolasın İsmail abi telif hakkı bende iyi bir sponsorluk ücreti gelmeden tarlaya reklam sopası diktirmem :)

Valla helal olsun,bizim burda mibzer isini donum hesabi kahir bela yaptiriyoruz.Onu da soyle yap deme luksumuz yok."bu kadar olur anca"deyip ,cirisliyorlar.Demekki alet marifetli ellerde isliyor...

Teşekkür ederim Cemil abi Allah razı olsun makinayı bu seviyeye getirmek için biraz uğraştım sonucunada deydi. Yakında olsan ekerim valla ayıpsın..

Nazar değmesin gerçekten çok güzeller.
Maşallah bereketli olsun. Çok güzel görünüyorlar.

Çok teşekkürler Allah razı olsun..

Bereketli olsun. 5461 CLP, geçen sene 15da lık bir tarla denememizde gayet başarılı sonuçlar verdi. Toprak yapısı karakteri sizin tarlanıza çok benzerdi. Fakat biz 70x25 cm ekmiştik.

Teşekkürler bu tarla ovada benimkisi okadar sık değil.

Sağolun teşekkürler..

Bereketli olsun Süleyman Usta maşallah :)

Eyvallah Ercan bey sağolun teşekkür ettim cümlemize inşallah :)

Bereketli oksun Süleyman, kartpostallik resimler.

Teşekkürler Ali abi bir ara tekrar görüşelim arayı açmayalım :)

Ben burda görüntü almak istiyorum Süleyman. Sabah erken bi yoklama daha yapıcaz. Eğer ara Çapa bulabilirsem sabahtan ordayım.

Fıkra gibi yemin ederim. Koskoca fabrikada reklam çekmeye ara Çapa kalmadı :)

Bu arada hava çakıyor Hayrabolu'da. Bi ili damla attı.

Maşallah abi sıraların çok düzgün ve tarlanda hiç yabancı ot yok.Acaba hangi herbisit ilacını kullanıyorsunuz ?

Sağolasın Allah razı olsun. Ekim öncesi altta triflin var. 1 hafta öncede intervix plus attım çoğu ot ölmüş. Alan alan çok az darıcan var onlar içinde ara kazmadan sonra yaprak gübresi atarken içine dar yaprak karıştırıp atıcam.

• Beğen
Tepkiler: FENOMEN
Sağolasın Allah razı olsun. Ekim öncesi altta triflin var. 1 hafta öncede intervix plus attım çoğu ot ölmüş. Alan alan çok az darıcan var onlar içinde ara kazmadan sonra yaprak gübresi atarken içine dar yaprak karıştırıp atıcam.

peki bu intervix atıldıkdan sonra çekirdeğe zarar veriyor mu bende challenge atıyorum çekirdeğin tabiri caizse anasını ağlatıyor baya bir sararıp gelişmesini 10-15 gün durduruyor.