mf 398 4*4 mü yoksa td110 blumaster mi kararsız kaldık

bir traktör almak istiyoruz ama bu iki traktör arasında kararsız kaldık.birisi sade güçlü arızası az olan güçlü kendini kanıtlamış bir traktör. diğeri elektronik aksamlı ve arka şanzımandan sorunlu olduğu söylenen bir traktör.ben 398 olsun varsın şatılı kliması olmasın ama nadasta iyi çeksin arıza açmasın diyorum.babam kliması olsun lüks olsun diyor.kararsız kaldık tercihen sizce hangisi?

bir traktör almak istiyoruz ama bu iki traktör arasında kararsız kaldık.birisi sade güçlü arızası az olan güçlü kendini kanıtlamış bir traktör. diğeri elektronik aksamlı ve arka şanzımandan sorunlu olduğu söylenen bir traktör.ben 398 olsun varsın şatılı kliması olmasın ama nadasta iyi çeksin arıza açmasın diyorum.babam kliması olsun lüks olsun diyor.kararsız kaldık tercihen sizce hangisi?

Doğru istiyorsunuz ama her TD""0 un aorunlu çıkacağını sanmam

Bütçe meselesi biraz. 398 in en pahalısı 55-60 bin. Ve çoğunun ekmeği yenmiş. Konfor ve teknoloji yönünden de eksikleri aşikar. Bu aralıkta TD110D BlueMaster bulmakta imkansız. Eğer fiyatı daha yüksek yerlere çekmek istemiyorsanız biraz daha yaşı büyük olan ama teknoloji ve konforda TD den önde olan TL100A lara bakabilirsiniz. Aşağı yukarı 65-70 bin civarı piyasası var.

Aga iyi günler bizde Td110 var 1000 saatte aldık aldıgımızda herkez şanzıman yada arka difransiyeli dagıtır dediler 1500 saat oldu 1500-2000dönüm civarı sadece pullukta derin sürümde kullandık şuan hiç bi sorunu yok sadece dügmeli bucuk yok.