New Holland Td75 mi yoksa Erkunt 80.4 Lüks mu?

Hayırlı forumlar. Dostlar yeni bir traktör almak istiyoruz ama karar vermekte zorlandık. Öncelikle çift çeker, kapalı kabinlı, 4 silindirli 75-85 beygir, 2014 üstü bir traktör alalım dedik. İstediğimiz traktörden de belli olduğu üzere orta ölçekli çiftçilik yapıyoruz. Kısa bir sürelik araştırma sonucunda New holland 75 ve erkunt 80.4 Lüks arasında kararsız kaldık. Kararsızlığın sebebi New hollandin yakıtının erkunta göre daha fazla olması. Yakıt ve diğer konularda Sizinde yorumlarınızı merak ediyorum. Farklı bir marka tavsiye ederseniz de yorumlarınızı duymak isterim. Teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: barkinonat
Bu konu adı altında açılmış konular var geçmişte.
Traktörler yenilendikçe konularda yenileniyor.

Ben bir tablo yaptım her 2 traktörün ufaktan bir teknik ayrıntıları var özet.
Her iki modelin birbirinden farklı artıları eksileri var.
Ben size şu demiyorum genelde kimseye şu demem sadece fikrimi yazar geçerim.
Bu tablo belki birilerine de lazım olur ilerde.
Umarım beğenirsiniz.

Son düzenleme:
Bu konu adı altında açılmış konular var geçmişte.
Traktörler yenilendikçe konularda yenileniyor.

Ben bir tablo yaptım her 2 traktörün ufaktan bir teknik ayrıntıları var özet.
Her iki modelin birbirinden farklı artıları eksileri var.
Ben size şu demiyorum genelde kimseye şu demem sadece fikrimi yazar geçerim.
Bu tablo belki birilerine de lazım olur ilerde.
Umarım beğenirsiniz.

erkuntta
vites 16+8
ps yok
kuyruk mili td75 ile aynı

yanlış yönlendirme yapmayalım

• Beğen
Tepkiler: takva
case kullanıyorum ıkı gun erkunt ıle calıstım gübre doldurdum benı pert etti karar senındırr. ergonamı dızay kullanımda zorluyor ınsanıı yenı modelleri güzell gorunuyorr kabın ıcı vıtesler hıdrolık kolları cok ıyı tasarlan mıss

• Beğen

Yukarıdaki bilgilerden hareketle düz mantıkla bakarsak Erkunt -New Holland v.b le mücadele edebilmek için neredeyse tüm özelikleri daha üstün yapmış buna rağmen fiyatı daha düşük tutmuş.Buna rağmen iki traktör kıyaslanıyorsa burada marka ağırlığı devreye giriyor demektir.

• Beğen