ERKUNT HAŞMET 110, CLAAS ARES 557, McCORMICK MC130 & FORD 7740 ARPA TRANSFERİ 2016..!

ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS, CLAAS ARES 557 ATX, McCORMICK MC130 ve FORD 7740 ARPA TRANSFERİNDE 2016....!!!

10/02/2016

Arkadaşlar geçtiğimiz hafta bir römork arpa vardı onu sattıktı. Bende arpayı transfer ederken sizler için birkaç fotoğraf çektim. Bir tane de Ares' in muayenesinden fotoğraf bonus olarak ekledim....;)

alipasalierkan.........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Cevap: ERKUNT HAŞMET 110, CLAAS ARES 557, McCORMICK MC130 & FORD 7740 ARPA TRANSFERİ

Güzel paylaşım olmuş emeğinize sağlık. Mc cormick yıldız gibi parlamış daha yeni gördüğüm kadarıyla..

Cevap: ERKUNT HAŞMET 110, CLAAS ARES 557, McCORMICK MC130 & FORD 7740 ARPA TRANSFERİ

Kolay gelsin MC nin yeni hali oldukça albenili fuarlarda da dikkat ediyorum epey ilgi çekmeyi başarıyor yeni imajından sonra.

Yalnız bu Mc çok dikkat çekiyor abi farkında mısın diğerlerini gölgede bıraktı :D herkes onu soruyor bende dahil :D

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

Kolay gelsin MC nin yeni hali oldukça albenili fuarlarda da dikkat ediyorum epey ilgi çekmeyi başarıyor yeni imajından sonra.

İlgi çekici bir havası var. Kromajlar filan dediğin gibi. Ama bu kasada eskidi çıkmıyor artık. x60.40 mı ne öyle bir model oldu....

Yalnız bu Mc çok dikkat çekiyor abi farkında mısın diğerlerini gölgede bıraktı :D herkes onu soruyor bende dahil :D

Dikkat çekmeyecek gibi değil ki. Köyün en büyük traktörü bu zaten...:D Ama eskidi bu da artık. Bu kasa yok artık....

Arpa parasına ne aldın Erkan güzel paylaşım. :)

İlaç aldık. Hatta yetmedi üstüne de ekledik. Bir römork arpa 5 koli ilaç, gübre almıyor...:(