MF 5410 VE ALPLER 5'Lİ 14" PULLUK İLE NADAS 2016(HİDROLİK ORTA VE YAN KOL UYGULAMASI)

MF 5410 VE ALPLER 5'Lİ 14" PULLUK İLE NADAS 2016(HİDROLİK ORTA VE YAN KOL UYGULAMASI)

S.A. Arkadaşlar. 2016 yılının nadas sezonunu açtım hayırlısıyla. Pullukta ilk defa uyguladığım hidrolik orta ve yan kolların büyük kolaylığı oldu. Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

[video=youtu;jSUOaYjrh9E]https://youtu.be/jSUOaYjrh9E[/video]

Cevap: MF 5410 VE ALPLER 5'Lİ 14" PULLUK İLE NADAS 2016(HİDROLİK ORTA VE YAN KOL UYGU

Her şey on numara beş yıldız ama bana göre pulluğun tahdalarında kulak olmuş olsa toprak biraz daha yatar...Çekim de 10x10 puan:eek:

Cevap: MF 5410 VE ALPLER 5'Lİ 14" PULLUK İLE NADAS 2016(HİDROLİK ORTA VE YAN KOL UYGU

Paylaşım için tşkler. Kolay gelsin. hidrolikler çok iyi olmuş ama traktörde güç çıkışı kalmamış. Birde pulluk traktör için büyük zorlu çekiyor..

maaşallah güzel motor fakat hidrolik yan kolu neden sağa değil de sola taktınız acaba

Teşekkürler. Aslında sağa takacaktım ama hortumlar kısa gelecek gibi oldu, onun için sola taktım. Müsait bi zamanda sağa alacaam.

kolay gelsin videoyu izleyince bereket tv deki belgesel kuşağı aklıma geldi :)

:) aklına ilgi ile izlediğim o programı getirebildiysem ne mutlu. Saol.

Her şey on numara beş yıldız ama bana göre pulluğun tahdalarında kulak olmuş olsa toprak biraz daha yatar...Çekim de 10x10 puan:eek:

Teşekkürler abi. Haklısın, Çoruma gittiğimde götüreyimde taksınlar. 4 tane var elimde zaten.

Paylaşım için tşkler. Kolay gelsin. hidrolikler çok iyi olmuş ama traktörde güç çıkışı kalmamış. Birde pulluk traktör için büyük zorlu çekiyor..

Eyvallah saol. Güç çıkışı kalmadı ama o kadar rahat bi sürüm oluyo ki... yarım gittiğin yerlerde felan ön tarafı yatırıyon... iyiymiş yani.

Kolay gelsin . Güzel paylaşım.

Eyvallah, saol.

Kolay gelsin pulluğun kesici diski güzelmiş. Nerden aldınız kaça maloldu?

Saol. Alpler'den 350 liraya almıştım, donmuş tarlada aktarma yaparken diski kırdım, daha sonra biçerdöver dişlisinden uydurduk. Böyle devam ediyoruz. iyi iş çıkarıyo...

• Beğen
Tepkiler: İsmail Pelit

Emeğine sağlık çok güzel bir çekim olmuş.
Traktöre taktığınız hidrolik orta kol ve yan kol u kaç paraya aldınız acaba ?