Mf 2635 Hakkında Fikirleriniz

Motor hakkında bilgisi olanlar ve kullananlar biraz bahsedebilir mi olumlu ve olumsuz yönlerinden? Sizce nasıl bir traktör, en azından muadillerine kıyasla. Özellikle traktörün boyutu çok küçük, lastik değişimiyle önemli derecede bir fark olur mu bilemiyorum. Td 75 ya da Case jx75c'ye göre nasıldır.

• Beğen
Tepkiler: mbsmah
Bu aralar düşündüğümüz traktörler arasında bulunuyor, ama sitede bununla ilgili birkaç konuda memnuniyetsizliğini belirten arkadaşlar vardı arıza çıkarttığına yönelik. Ben de net karar vermeden önce fikir almak istedim. Traktörde çünkü genel olarak böyle bahçe traktöründen tarla serisine evrilmiş bir hal var. Temiz bir Phantom bulamazsak tercihimiz Mf ya da Td 75d'den yana olacak gibi. Bu traktörlerden beklediğimiz hem performans hem de arıza çıkarmamaları.

Bu aralar düşündüğümüz traktörler arasında bulunuyor, ama sitede bununla ilgili birkaç konuda memnuniyetsizliğini belirten arkadaşlar vardı arıza çıkarttığına yönelik. Ben de net karar vermeden önce fikir almak istedim. Traktörde çünkü genel olarak böyle bahçe traktöründen tarla serisine evrilmiş bir hal var. Temiz bir Phantom bulamazsak tercihimiz Mf ya da Td 75d'den yana olacak gibi. Bu traktörlerden beklediğimiz hem performans hem de arıza çıkarmamaları.
Bahsi geçen traktor üç silindir mi?
Eğer öyleyse paraya yazık [emoji1]

geçen sene köyden biri 285s verip 2635 4x4 orj. kabin aldı. güzel traktör bindim kullandım ancak 285ten tek farkı 4x4 orj. kabin ve viteslerin yanda olması. yani her şey eski düzen klasik senkromeçsiz 12-4 şanzıman klasik hidrolik ayar kolları. ama çekişi güzel 3800 kg ağırlığı var tip olarak biraz küçük ancak tipine göre iyi çekiyor. td veya jx serisiyle kıyaslarsak (zaten ikiside aynı) td ve jx biraz daha üstün kalır. td ve jx te kabin daha konforlu 12-12 şanzıman var ileri-geri vitesi ayrı (hatta sanırım shuttlelı) ancak çekiş konusunda bir şey diyemem çekişte mf daha iyi olabilir gibi kendi fikrim

Arkadaş yukarda yazmış 285 yeni kaporta takılmış say arka aynı hidrolik ve yan destek kolları falan çok basit yapılmış sürmedimde biraz inceledim Same benzeri gri hisarlar orjinal kabin var süspansiyon diye mazot depolarındaki lastik takosun az büyüğünü koymuş ne kadar konfor olur tahmin edersiniz.

2012 modelini piyasanın altında buldum. temiz gibi duruyor ama nasipse bikaç haftaya gidebileceğim bakmaya. konuyu bi daha hortlatmak istedim fikirler için kusuruma bakmayın lütfen. motor güç, tork/dd değerleri fiyatına göre gayet iyi görünüyor. bazıları hint mint deyip kötülüyor da be kardeşim jd e serisi de hint ama çok tercih edeni var. para az olunca kafamız çok karışıyor haliyle vesselam.