Nh t480 4x4 28.5bin tl Yardım

Üstadlar t480 tek çekeri var şuan bende geri verip tt50 almayı düşünüyodum 28.500tl ye 2013 model 4x4 1600 saatte t480 denk geldi fiyatı uygun gibi geldi bana niye böyle acaba normalmi bu 4x4 t480lerin motoru çift çekerdekilerle aynımı 4x4 t480 almak mantıklı yoksa 30bin civarında tt50 4x2 mi acil yardımlarınızı bekliyorum.

valla burda biri 4x4 480 i kubotaya takasa vermek istedi.. bayi pek istemedi.. 50 olsa tamam diyecekti..

başkalarından da duydum 48 den memnun kalmayıp degisen 50 den memnun kaliyo..

zaten sende de 48 var değişmek istediğine gore bilirsin..

üstad 480 4x2 var daha 1 haftadır bende traktör yeni aldım memnun değilim diyemem etrafta konuşulanlar rahatsız ediyo beni şimdi bunu verip tt50 alıcaktım 4x2 o fiyatlara 4x4 t480 denk geldi acaba diyorum 4x4 t480mi 4x2 tt50 mi

üstad 480 4x2 var daha 1 haftadır bende traktör yeni aldım memnun değilim diyemem etrafta konuşulanlar rahatsız ediyo beni şimdi bunu verip tt50 alıcaktım 4x2 o fiyatlara 4x4 t480 denk geldi acaba diyorum 4x4 t480mi 4x2 tt50 mi
Memnunsan ve söylenenlerden rahatsızsan değiştirme derim ben. Neden tekrar masraf edesin. Eğer traktöründen şikayetçi değilsen hiç maceraya girme bence.

• Beğen
Tepkiler: alpertunga
Kardeşim bencede ali nin söylediği gibi hiç macera ya girme daha yenı almışsın kullan biraz bakalım dedikleri gibi mi.bizim burda 2011 var adam çok memnun. Kendiside diyor herkes sorunlu diyor ben öyle bişey görmedim diyor belki onun şansına iyi çıkmıştır. Bence biraz kullan ele kulak asma

Kardeşim bencede ali nin söylediği gibi hiç macera ya girme daha yenı almışsın kullan biraz bakalım dedikleri gibi mi.bizim burda 2011 var adam çok memnun. Kendiside diyor herkes sorunlu diyor ben öyle bişey görmedim diyor belki onun şansına iyi çıkmıştır. Bence biraz kullan ele kulak asma
Kullanayımda ustam aynısının 4 çekerini buldum 3 bin fazlasına o daha mantıklı değilmi

aynı modelde kalite farkı olmaz 4x4 ile 4x2 arasında çekiş farkı olur.
t480nin kusurlu olan yanı uzerindeki motorun bayılması diye bilinir ama sizden öğrendiğimiz kadarıyla birde vites kolu kırma problemi varmış
traktörün fiyatındanda anlaşılacağı üzere bu seri pek tutmadı ama t480s ile gelen yeni seriden memnun arkadaşlar var forumda
kısaca para sizin tercih sizin
varsa paranız traktörden de memnunsanız 4x4ü elbette daha çekişli olacaktır ama bunun viteslevyesiyle sizinki aynı nazik davranın :D

• Beğen
Tepkiler: alpertunga
aynı modelde kalite farkı olmaz 4x4 ile 4x2 arasında çekiş farkı olur.
t480nin kusurlu olan yanı uzerindeki motorun bayılması diye bilinir ama sizden öğrendiğimiz kadarıyla birde vites kolu kırma problemi varmış
traktörün fiyatındanda anlaşılacağı üzere bu seri pek tutmadı ama t480s ile gelen yeni seriden memnun arkadaşlar var forumda
kısaca para sizin tercih sizin
varsa paranız traktörden de memnunsanız 4x4ü elbette daha çekişli olacaktır ama bunun viteslevyesiyle sizinki aynı nazik davranın :D
Ben naziğim traktör daha zarif desek daha doğru olcak 😀480 miş s miş hiç bulaşmıyorum ozaman abi bizim bildiğimiz fıstık gibi tt serisinden olan 50 veya 55 bkıcam 2012 üstü