5410 iş başında

5410 ile ikileme yaptık kazayağınin battığı yeri ölçtüm tam iki karış baya batıyor video çekmek için 2D ile surum yaptım 16 gaz falan gidiyorum normalde 3A ile aynı derinlikte 120 dekar yerde depo kırmızıya gelmişti ama üzerine bi 20 lt daha alabilirdi petrolde pompa otomatikten attıktan sonra çıkardım onun üzerine bi 20 alıyor daha tahminim 90 lt mazotla gittim yakıt nasıl sizce

https://youtu.be/Msa_3SDzbH8

paylaşım için teşekkürler.depo kaç litre tahmini kaç lt yakmış oluyor anlayamadım pek.Sadece karşılaştırma olsun diye söylüyorum;güzden aktarılmış ayçekirdeği ekimi için kazayağı çektiğimiz parçalı ve dalgalı arazide 250 saatdeki erkunt servet 80.4 lüks 11 li kazayağı ile 750 gr/da yakmıştı.

paylaşım için teşekkürler.depo kaç litre tahmini kaç lt yakmış oluyor anlayamadım pek.Sadece karşılaştırma olsun diye söylüyorum;güzden aktarılmış ayçekirdeği ekimi için kazayağı çektiğimiz parçalı ve dalgalı arazide 250 saatdeki erkunt servet 80.4 lüks 11 li kazayağı ile 750 gr/da yakmıştı.

Abi 110 litre alıyor depo hadi 10 lt içinde kaldı desek 15 de pompa attıktan sonra koymadı desek benim 85-90 litre mazot ile gittigimi dusunsek 5410 da 750-800 yakmış gibi oluyor

• Beğen
Tepkiler: FENOMEN