New Hollan T5.115 Modeli Hakkinda Bilgi ve Yorunlar

T5.115 modeli hakkinda bilgi ve yorumlarinizi alabilirmiyim arkadaslar? 3.4lt ve 460 Nm tork ureten 4 silindir motorun performansini bilen yada sahibi olan arkaslar var ise yorumlarinizi bekliyorum...
uploadfromtaptalk1453167250379.jpguploadfromtaptalk1453167276252.jpg

• Beğen
Tepkiler: Atatürkçü
Edirne subesi Ata traktor kampanyali 2015 model 24+24 hi-lo 197bin tl fiyat verdi. Bu fiyata alinirmi bilmem. Ben olsam almam. 20bin daha ekler tr6.120 alirim.
Traktoru calistirdim ara gazlari iyi ama sesi sanki 3 silindir motor sesi gibi geldi bana.

tr6 120 türk yapımıdır. Bu avrupa bence bu daha iyi.
Ikisininde tum parcalari avrupa. Sadece tr6 burda montaji yapiliyor. Bu sebepten dolayi euro nun dalgalanmasindan etkilenmiyor. 1000 donum e yakin arazisi olan ureticiler icin ideal bir traktor. T5.115 serisi avrupada compakt traktor olarak kullaniliyor daha cok. Arastirmalara devam ediyorum... Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar...

Ikisininde tum parcalari avrupa. Sadece tr6 burda montaji yapiliyor. Bu sebepten dolayi euro nun dalgalanmasindan etkilenmiyor. 1000 donum e yakin arazisi olan ureticiler icin ideal bir traktor. T5.115 serisi avrupada compakt traktor olarak kullaniliyor daha cok. Arastirmalara devam ediyorum... Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar...

Merhaba toprağım,

İlla ki sıfır traktör almayı düşünmüyorsan 2. ellere de bakmanı tavsiye ederim. Bütçen ne kadar bilmiyorum ancak sahibinden.com' da Hayrobolu' da 6020 elite modeli var. Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 118.000 TL. Değerlendirmeni tavsiye ederim. Eğer bir arızası ve ya problemi yoksa ise T5.115' den daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Merhaba toprağım,

İlla ki sıfır traktör almayı düşünmüyorsan 2. ellere de bakmanı tavsiye ederim. Bütçen ne kadar bilmiyorum ancak sahibinden.com' da Hayrobolu' da 6020 elite modeli var. Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 118.000 TL. Değerlendirmeni tavsiye ederim. Eğer bir arızası ve ya problemi yoksa ise T5.115' den daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Benim kendime ait 320dekar arazim var. Avrupa traktor simdilik dusunmuyorum. Yerli traktorler arasindada td110d eylul ayina kadar alicam kismet olursa. Ikinci eldede avrupa alirsam en fazla 500 saatte ve en fazla verebilecegim 130bin tl limit.

http://www.sahibinden.com/ilan/is-m...new-holland-t6020-klima-kabin-264521324/detay

Sizin belirttiginiz traktor tahminim celtik tavalarinda kullanilmis. Farkettiyseniz on agirliklar kuflenmis 2640 saatte dier yerleri kimbilir nasildir.

Tavsiyen icin cok tesekkur ederim. Arazilerimi buyutmeyi planliyorum. Iste o zaman istedigim traktor tr6.140. Bendeki son nokta olur artik.

Ates olmayan yerden duman cikmaz, der atalarimiz. Az once babamla konustum. Paylastigim fotodaki T5.115 bir besi ciftligine ait. Soylediklerine gore 1000 saat olasiya dek epey elektronik ariza vermis. Isin kotu tarafi ise servisi cabucak altindan kalkamamis. Avrupa traktor diye dusunen arkadaslara soyle soyleyeyim. Traktor yerli montaj.

Ates olmayan yerden duman cikmaz, der atalarimiz. Az once babamla konustum. Paylastigim fotodaki T5.115 bir besi ciftligine ait. Soylediklerine gore 1000 saat olasiya dek epey elektronik ariza vermis. Isin kotu tarafi ise servisi cabucak altindan kalkamamis. Avrupa traktor diye dusunen arkadaslara soyle soyleyeyim. Traktor yerli montaj.

T5.115 in yerli montaj olduğunu bilmiyordum açıkçası, şaşırdım doğrusu.

bunlar türkiyeye geleli 1 sene anca oldu ne ara üretime geçti türk traktör,ama sahibinden comda 2 3 tane vardı satılık 200 saatlerde biri 153 bin tl uygundu fiyatı niye satışa çıkmış o saatte traktör orası bilinmez