665 saatte satılık Zetor Proxima 90

2014de bu motor henüz sıfırken 50bin liraya pazarlığını yapmıştık. Peder bey istanbula kadar gitmişti, sonradan boyası soluk vs. Diye almaktan vazgeçmişti. Halen daha gönlüm var bu traktörde. Arayıp konuşmadım ama ilanda az bir pazarlık vs. yazılmış. Bu fiyatlara satılması biraz zor.
Bu arada niye sattığını ben de merak ettim.?

2014de bu motor henüz sıfırken 50bin liraya pazarlığını yapmıştık. Peder bey istanbula kadar gitmişti, sonradan boyası soluk vs. Diye almaktan vazgeçmişti. Halen daha gönlüm var bu traktörde. Arayıp konuşmadım ama ilanda az bir pazarlık vs. yazılmış. Bu fiyatlara satılması biraz zor.
Bu arada niye sattığını ben de merak ettim.?
2014 ten beri satilmamis mi hala :)

yok Fehim abi.. zetorda saatte "virgul" var diye oyle gorunuyor..

Bizde ilk aldigimizda kepce var diye TUV e gonderdiler.. simdi unuttum ama diyelim 15 saatteki motora 1500 saat yazmislar..

Sonra farkettik gidip duzeltme yazisi aldiydik..

Merak eden icin bu motorun balya videolari var youtube de cogunu foruma da atmistim.. gecen yil..

Balya disinda hic bi is yapmadi zaten..

Ederi ve normali benim gözümde 40bin liradan fazla değil. Osman emmi sahibindendeki sıfır proxima powerlara bakıp bu fiyatı istemiş herhal. Fakat o motorlarla bunun arasında fark var. Buçuklu yarı otomatik şanzıman, debriyajsız şatıl, lift vs.

40Bin lirada cok az sonucta 90lik motor ve 600 saatte.Makbul olani 50 55 arasi olmali

Traktör el değmemiş kız iken 50-55e zor gitti. Tamam saati düşük, 90 beygir ve güzel traktör ama piyasası da belli. Hastası paraya kıyıp biraz daha fiyat artırabilir ama bu traktörün beklemeden satılacak fiyatı 40 bin tl. Tabi bu benim görüşüm. Fiyat alıcı satıcı arasında anlaşılır. Alana satana hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: gkhAn
Traktör el değmemiş kız iken 50-55e zor gitti. Tamam saati düşük, 90 beygir ve güzel traktör ama piyasası da belli. Hastası paraya kıyıp biraz daha fiyat artırabilir ama bu traktörün beklemeden satılacak fiyatı 40 bin tl. Tabi bu benim görüşüm. Fiyat alıcı satıcı arasında anlaşılır. Alana satana hayırlı olsun.

O fiyatada 2 gün durmaz ilanda ben alirim zaten hemen.osman emmide bizi duymus olacakki 5000 asagi cekmis fiyati.daha çek aşağı emmi o fiyati çek