Kral Yine Sahnede Besihane Temizliği

S a hayırlı akşanlar siz diyin 6 ben diyeyim 8aydır hayvanların altını temizlemiyordum yağmurlar ise yaradı gübreler [emoji4] yumuşadı kral ile işe koyulduk yalnız bu temizlik işleri için çift çeker şart bazı anlar geliyor yakasın geliyor motoru [emoji16] hep patinaj hep patinaj

uploadfromtaptalk1452700941515.jpg
uploadfromtaptalk1452700975060.jpg
uploadfromtaptalk1452701008105.jpg
uploadfromtaptalk1452701042817.jpg
uploadfromtaptalk1452701073533.jpg
uploadfromtaptalk1452701127585.jpg
uploadfromtaptalk1452701183429.jpg
uploadfromtaptalk1452701221086.jpg
uploadfromtaptalk1452701245588.jpg
uploadfromtaptalk1452701296009.jpg

Allah kolaylık versin abi bence geç bile kalmışsın yazık hayvanlara iki üç ayda bir arada söyle asılıversen olmaz mı.? Bir Kralın yanına bir Prens yakışmaz mı söyle Kralın soyundan dicektim varmış sanırım:D

• Beğen
Tepkiler: Ağır Abi

Kurak zamanlarda altlarındaki gübre kuruyup gidiyor bildiğiniz gibi dolayısıyla temizleme imkanım olmuyor uzun süredirde hiç yağmur yağmadı yağıncada böyle oldu :)

Kolay gelsin muhtarim.
Altlari bu kadar dolu olunca hayvanlarin hareket kabiliyetlerinde ve haşaralıkta bi azalma oluyor mu?

Bir et ve süt entegrede Çalışan ali abim var dediğine göre biraz mide bulandırıcı ama kesime gelen ineklerin altı canlı canlı kurt bağlıyormuş. bıcağı attıklarına aşağı akıyormuş bazılarıysa canlı canlı morarıp çürüyormuş bunun nedeni altlarının geç temizlenmesi mi yoksa başka bi hastalık mı nasıl oluyor..?

S a hayırlı akşanlar siz diyin 6 ben diyeyim 8aydır hayvanların altını temizlemiyordum yağmurlar ise yaradı gübreler [emoji4] yumuşadı kral ile işe koyulduk yalnız bu temizlik işleri için çift çeker şart bazı anlar geliyor yakasın geliyor motoru [emoji16] hep patinaj hep patinaj

Kolay gelsin abi. 10 numara gübre olmuş tarla için :)I

Bir et ve süt entegrede Çalışan ali abim var dediğine göre biraz mide bulandırıcı ama kesime gelen ineklerin altı canlı canlı kurt bağlıyormuş. bıcağı attıklarına aşağı akıyormuş bazılarıysa canlı canlı morarıp çürüyormuş bunun nedeni altlarının geç temizlenmesi mi yoksa başka bi hastalık mı nasıl oluyor..?

Benim bildiğin hayvan gübresi çalmarlarda kışları hayvanların altını sıcak tutuyor diye biliyorum ama Kesin bir zararı var mı bilemem.

• Beğen

kolay gelsin bende altını sende bir temizlioyrdum söyle dusun mayıs biriktikce hayvan cok hareket etmiyor (et tutuyor) gubre cok olunca hayvan biraz daha güc harcıyor (eti sıkı oluyor) senede 1 veya 9 ayda 1 ideal bence hem betonda senın on taraf acık mayıs sıcak tutar. kolay gele

• Beğen