%0 Faizsiz hayvancılık kredileri veren bankalar

25.05.2016
3,693
3,486
27
Niğde

Arkadaşlar %0 faizsiz hayvancılık kredisi veren bankalar varmı bildiğiniz Bi tanıdık ziraat bankasına sormuş yok demiş varsa bildiğiniz faizsiz kredi veren bankalar bilgilendirin mutlaka alanlar vardır burda almak isteyenlerde faydalansın

Var. 12 aylık yüzde 4 18 aylık yuzde 5. Gayet uygun babası ogluna vermez. Bankada karşılığını almadan vermiyor. 250bin kredi için 400 bin tl degerinde ipotek istiyor. Tasinmaz olacak merkezden daire vs. Tarla kabul etmiyor. Yeni bilgidir bunlar ben basvurdum onay bekliyorum.

Var. 12 aylık yüzde 4 18 aylık yuzde 5. Gayet uygun babası ogluna vermez. Bankada karşılığını almadan vermiyor. 250bin kredi için 400 bin tl degerinde ipotek istiyor. Tasinmaz olacak merkezden daire vs. Tarla kabul etmiyor. Yeni bilgidir bunlar ben basvurdum onay bekliyorum.

çok karışık iş valla kendimiz yaptırsak ondan iyi valla birsürü proje sigorta bilmem ne istiyolarmış tanıdık sormuşta bankaya kendimiz yaptırırız ondan iyi ha mecbur kalırsak alırız teşekkürler hocam ilgin için.

arkadaslar kredi %75 mi karsılıyor %100 alabiliyormuyuz? koyun ve besi için farklımı kredi sartları?

kolay gelsin...

Geçen hafta görüştüğüm ziraat bankası yetkilisinin söylediği, hayvan başı 7.000 Tl ye kadar kredi veriliyor damızlıkta. Faiz yıllık %3 civarı, 1 yılı ödemesiz 6 yıl. Simental gibi 10.000 Tl civarı hayvan almayı düşünüyorsan uygun faizli hayvan başı 3.500 Tl lik yem kredisi var.

Sana önerim ziraat bankasına gidip yüz yüze görüşmen.

• Beğen
Tepkiler: erdoerdogan
Merhaba konuyla alakali bende dusunuyorum krediyi olayini ama subedeki gorevliler malesef olaya vakif degil internet sitesindekini acip okuyo bana..
Konuya vakif olan birileri varsa aciklamali bir sekilde yazarsa sevinirim..
1 kredi miktari maksimum ne kadar ve kac yil vadeli..
2 alacagimiz hayvanlar icin krediyi eldenmi veriyo yoksa alcagimiz yerin faturasini getiriyoruz onlarami gonderiyolar..
3 ahir yapimi ve hayvancilik icin maksimum ne kadar cekilmeli..??

Ilgileriniz icin simdiden tesekkurler..

Kardesim bende martta basvuru yapcam su an istanbulda calisiyorum basvuru yaptiginda sigortan falan olmamasi gerekiyormus dogru mu birde bana detaylarini yazabilirmisin tam olarak sut inekciligi icin