Traktör alımı yardım lazı8m

yeni bi traktkör alıcaz 70 beygir civarında kabinli 4x4 fakat hangi marka alacagımıza karar veremedık Tahmini bütçe 85 bin ve 90 bin arası .

Önceliklerim ;

1) az yaksın
2) Satarken Piyasası iyi olsun
3)konfor bakımından ıyı olsun
4)servis ağı genıs olsun

Not: Fazla konu açtıgım için özür dilerim fakat hergun traktor alacak gıbı bı durumumuz yok alırken dıkkatlı olmamız lazım. Teşekkürler

Kubota M7040 sizin kullanımız için uygun olacaktır.Dez avantajlarına gelirsek; kabin dar, çekiş kabiliyeti olarak emsallerinden daha zayıf,hidrolik kolları ince(kaldırma kapasitesi değil!).Avantajlarına gelirsek; manevrası çok yüksek, yağ ve filtre değişimi dışında sanayiye uğratmaz,düz pompadır mozot seçmez,16 valf olmasından dolayı az yakar gaz yemesi iyidir,%100 japon avrupa...

Kubota M7040 sizin kullanımız için uygun olacaktır.Dez avantajlarına gelirsek; kabin dar, çekiş kabiliyeti olarak emsallerinden daha zayıf,hidrolik kolları ince(kaldırma kapasitesi değil!).Avantajlarına gelirsek; manevrası çok yüksek, yağ ve filtre değişimi dışında sanayiye uğratmaz,düz pompadır mozot seçmez,16 valf olmasından dolayı az yakar gaz yemesi iyidir,%100 japon avrupa...

Dediğiniz traktör modelını az araştırdım fakat pek tutulan bı marka degıl malesef

İki marka da aynı fabrikada ama TD ve JXC birbirinin emsalı değil TD serisi ile JX Maxpro serisi aynı. JXC nin dengi de T4 serisi fakat yurtiçine satışı yok o yüzden millet TD serisiyle bir tutuyor ama kesinlikle aynı değil...

bende buna tav oluorum bılmem kac yılından kalma sansumanlı traktöru td'yı bıze kakalıo bız essek basımıyız satsana t4'dude donanımlı adam akıllı traktör alsın türk çiftcisi...

• Beğen
Tepkiler: Alexander
bende buna tav oluorum bılmem kac yılından kalma sansumanlı traktöru td'yı bıze kakalıo bız essek basımıyız satsana t4'dude donanımlı adam akıllı traktör alsın türk çiftcisi...

Türk çiftçisi aldığı için satıyorlar, satabiliyorlar. Kimse almasa onlarda biliyor yüksek donanımlısını getirmeyi. Satılıyor ne gereği var, ihtiyaç yok donanıma.

jx ve jxc arasındakı fark nedir ? td ve jx maxprodan hangisi seçilmeli ?
JX70 ve 80 Maxpro'da 2900cc 3 silindir, JX75-90-100 ve 110 Maxproda 3908cc 4 silindir turbointercooler TTF motoru var, 12x12 vites opsiyon olarak 20x12 sürüngen vites vardı Pro serisinde Maxproda varmı bilmiyorum.
JXC 'de yeni nesil 3400cc 4 silindir turbosarjlı FPT motor var, 8x8 vites standart, 12x12 sürüngen vites opsiyonu var. Belirgin özellikler bunlar.

JX70 ve 80 Maxpro'da 2900cc 3 silindir, JX75-90-100 ve 110 Maxproda 3908cc 4 silindir turbointercooler TTF motoru var, 12x12 vites opsiyon olarak 20x12 sürüngen vites vardı Pro serisinde Maxproda varmı bilmiyorum.
JXC 'de yeni nesil 3400cc 4 silindir turbosarjlı FPT motor var, 8x8 vites standart, 12x12 sürüngen vites opsiyonu var. Belirgin özellikler bunlar.
Peki traktör olarak hangı traktöru onerırsınız dedıgım şeylere göre . Ayrıca erkunt hakkında ne düşünüyorsunuz

Peki traktör olarak hangı traktöru onerırsınız dedıgım şeylere göre . Ayrıca erkunt hakkında ne düşünüyorsunuz
Bize JX75C yi çok öven oldu abim, dayım ve köyden tanıdıklar TTF de çalışıyordu onlara falan sorduk bayiye sorduk çok araştırdık bize JXC yi önerdiler. Alacak olsak JXC alırız. Erkunt hakkında fazla bilgim yok 80.4E+ veya 80.4 Lüks hangisi daha iyidir onu bilemem sadece Carraro şanjıman rampalarda ve yolda avantajlı, ZF de ağır işlerde daha iyi diye duydum detaylı bilgi [MENTION=2832]ercan[/MENTION]Aykuş abide :)

Jxc serisine kesinlikle bulasma derim. Gercekten iyi bi traktor almak istiyosan siki bi pazarlikla td 75d yi o paralara alabilirsin. Jxc adindan da belli compact bi traktor. Ama tdd her ise gelir. 2 ay oldu ben tdd alali smdi iyiki jxc almamisim diyorum yakit cekis konfor bi baska. Jxc alicaksan da bi marsina bas kabine aldigi sesi duy sonra tdd ile karsilastir sonra karar ver.

Bize JX75C yi çok öven oldu abim, dayım ve köyden tanıdıklar TTF de çalışıyordu onlara falan sorduk bayiye sorduk çok araştırdık bize JXC yi önerdiler. Alacak olsak JXC alırız. Erkunt hakkında fazla bilgim yok 80.4E+ veya 80.4 Lüks hangisi daha iyidir onu bilemem sadece Carraro şanjıman rampalarda ve yolda avantajlı, ZF de ağır işlerde daha iyi diye duydum detaylı bilgi [MENTION=2832]ercan[/MENTION]Aykuş abide :)

Nh nın erkunttan fazla yaktıgını söyluyorlar dogrumudur acaba :)

• Beğen
Tepkiler: Muhammet_68